Artaş İnşaat Avrupa Konutları Ataköy

truck

Birbirinden farklı projelerin arasından sıyrılmaya devam eden Avrupa Konutları, Ataköy'ün gözdesi olmaya devam ediyor.

Artaş İnşaat'ın en önemli projelerinden biri olan Avrupa Konutları, Ataköy'ün yeni projesi olarak gözde olmaya devam ediyor. Birbirinden farklı yeni projeleri ile her zaman bir adım önde olan Artaş İnşaat 13. projesi ile de şaşırtıyor. 13. projesi ile Avrupa Konutları serisini devam ettiriyor.

Avrupa Konutları'nın birbirinden farklı yapılarını örnek almaya devam eden Artaş İnşaat, Ataköy'ün en güzel yerinde inşaatına devam ediyor. Birbirinden en yeni modelleri ile birlikte herkesin de ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan Artaş İnşaat, bu anlamda en güzel girişimlerin de gerçekleşmesini amaçlıyor.

Artaş İnşaat Avrupa Konutları Ataköy Projesi

Akıllı ev sistemini Türkiye'ye ilk getiren şirketlerden biri olan Artaş İnşaat, modern çizgilerinden de sapmıyor. Her zamanki mimarisini benimseyen ve bu anlamda da herkesin dikkatini çeken Artaş İnşaat, Avrupa Konutları, içerisinde yeni bir dünya inşa ediyor. En güzel modelleri ile birlikte bir evden daha fazlasını vaad eden Artaş İnşaat, aktivitelerinizi de kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Lokasyon olarak muhteşem bir bölgede yer alan Avrupa Konutları, Ataköy'ün en işlek yerinde bulunuyor. Ataköy'ün en güzel bölgesinde yer alan Avrupa Konutları yeni sahiplerini de bekliyor.

Artaş İnşaat Avrupa Konutları Ataköy Teslim Tarihi Ne Zaman?

Artaş İnşaat Avrupa Konutları Ataköy her geçen gün yükselmeye devam ediyor. Ataköy'de tam E-5 kenarında yer alan Avrupa Konutları, trafikten kolay bir şekilde kurtulmanızı sağlıyor.

Bu yıldan itibaren yapımına hızla devam edilen Avrupa Konutları Ataköy'ün ne zaman teslim edileceği de merak ediliyor. Konu ile alakalı olarak açıklama yapan yetkililer Avrupa Konutları'nın 2016 yılında teslim edileceği kaydediliyor. 2016 Kasım ayında teslim edilecek olan Artaş İnşaat Avrupa Konutları Ataköy, bu sayede size hızlı bir hizmet de verebilecek.

Artaş İnşaat Avrupa Konutları Ataköy Fiyatları ve Fiyat Listesi

Lokasyon olarak herkesin dikkatini çeken Artaş İnşaat Avrupa Konutları Ataköy fiyatları da merak ediliyor. Yol kenarında olan ve metrobüse yakın olan Avrupa Konutları, fiyat açısında da merak ediliyor. İstanbul'un en elit semtlerinden biri olan Ataköy'de yer alan Avrupa Konutları'nda fiyatlar 725 bin liradan başlıyor. En yüksek fiyatları 1 milyon liraya ulaşan Avrupa Konutları'nın satışının da en kısa zamanda başlaması bekleniyor.

Artaş İnşaat Avrupa Konutları Ataköy İletişim Bilgileri ve Artaş İnşaat Avrupa Konutları Ataköy Nerede

Bir çok kişi tarafından merak edilen Avrupa Konut Ataköy iletişim bilgileri şu şekilde:

Adres : Ataköy 7. 8. 9. 10. Kısım Mah. E-5 Yan Yol No:48 Bakırköy/İstanbul
Telefon : 444 38 25 
Web : https://www.avrupakonutlariatakoy.com/
E-mail : [email protected] 

Artaş İnşaat Avrupa Konutları Ataköy Özellikleri

Lokasyon olarak muhteşem bir yerde bulunan Avrupa Konutları Ataköy, içerisinde bulundurduğu aktivite alanları ile herkesin de memnuniyetini sağlamaya devam ediyor. Yeşilin en güzel tonlarının bulunduğu Avrupa Konutları'nda uzun yüzme havuzları da dikkatleri çekmeye devam ediyor.

"Artaş İnşaat Avrupa Konutları Ataköy" Yorumlar

"Artaş İnşaat Avrupa Konutları Ataköy" Benzer Haberler


Artaş İnşaat 3 bin Konut Yapıyor!

Artaş İnşaat 3 bin Konut Yapıyor!

İstanbul sınırları içerisinde güncel olarak 5 adet projesi devam etmekte olan Artaş İnşaat, gelecek yıl içerisinde 5 yeni proje için start vereceklerini açıkladı. Start verilecek olan bu projelerde 3.000'i aşkmış bir sayıda konut bulunacağı ileten Artaş İnşaat, 10 proje için toplamda 2.800.000 metrekare alan üzerinde çalıştıklarını belirtti.. Artaş İnşaat Avrupa Konutları Ataköy

Artaş İnşaattan Arıcılar Avrupa Konutları Projesi

Artaş İnşaattan Arıcılar Avrupa Konutları Projesi

Artaş İnşaat İstanbul Kağıthane’de yeni bir projesini daha hayata geçirmek için kolları sıvıyor. Yaklaşık 98 milyon 2300 bin TL yatırım ile inşa edilecek Avrupa Konutları Arıcılar Projesi 4 bloktan oluşması planlandı. Proje dahilinde 384 adet daire yer alırken, 9 adette ticari alan inşası planlanıyor.

Artaş İnşaat Avrupa Konutları Ataköy

Artaş İnşaat Avrupa Konutları Ataköy

Artaş İnşaat Avrupa Konutları Ataköy. Birbirinden farklı projelerin arasından sıyrılmaya devam eden Avrupa Konutları, Ataköy'ün gözdesi olmaya devam ediyor.

Artaş, Avrupa Office Ataşehir'i Dubai Cityscape'te tanıtacak!

Artaş, Avrupa Office Ataşehir'i Dubai Cityscape'te tanıtacak!

Artaş Holding, Dubai'de gerçekleştirilecek olan Cityscape Fuarı'nda Avrupa Office Ataşehir'in lansmanını yapacak. . Artaş İnşaat Avrupa Konutları Ataköy

Artaş İnşaat, 6 projesiyle Dubai'ye çıkarma yapıyor

Artaş İnşaat, 6 projesiyle Dubai'ye çıkarma yapıyor

Türk inşaat sektörünün önde gelen firmalarından Artaş İnşaat, Dubai Cityscape fuarına 6 projeyle çıkarma yapıyor.