Artaş, Avrupa Office Ataşehir'i Dubai Cityscape'te tanıtacak!

truck

Artaş Holding, Dubai'de gerçekleştirilecek olan Cityscape Fuarı'nda Avrupa Office Ataşehir'in lansmanını yapacak.

Artaş Holding, 6-8 Eylül 2016 tarihlerinde Dubai'de gerçekleştirilecek olan Cityscape Fuarı'nda yeni projesi Avrupa Office Ataşehir'i tanıtacak. Vadistanbul ve Tema İstanbul'la birlikte Avrupa Residence&Office Ataköy, Avrupa Konutları Başakşehir ve Avrupa Konutları Atakent 4 projesini de fuara götürecek olan holding, 330 metrekarelik stant aldı. Dubai Cityscape Fuarı'yla ilgili olarak Süleyman Çetinsaya'nın açıklamaları şöyle;

"Türk inşaat sektörünün son 10 yılda geldiği nokta aşikar. Müteahhitlerimiz bugün birçok ülkede dev projelere imza atıyor. Ülke genelinde tüm dünyayla yarışacak ölçekte projeler geliştiriliyor. Gayrimenkul yatırımı anlamında da Türkiye en çok tercih edilen ülkeler arasında öne çıkıyor. Avrupa'nın, Afrika'nın, Asya'nın, Körfez bölgesinin ve Amerika'nın farklı noktalarından yatırımcıların konut yatırımında ülkemizi tercih ettiğini görüyoruz. Türkiye gayrimenkulleri bugün; döviz, altın, borsa gibi yatırım araçlarının çok daha üstünde bir yatırım potansiyeline sahip"

"Bizler de ülkemizin bu potansiyelini uluslararası arenada yabancı yatırımcılara tanıtmayı misyon olarak üstleniyoruz. İnşaat sektörünün dünyadaki en büyük buluşmalarından Dubai Cityscape Fuarı'nda da bu yaklaşımla Artaş Holding olarak yerimizi alıyoruz"

"Avrupa Konutları markalı projelerimiz, ortak girişimlerle hayata geçirdiğimiz Vadistanbul ve Tema İstanbul'u Dubai'de yabancı yatırımcılara lanse edeceğiz"

"Körfez bölgesinden bugüne dek tüm projelerimize talep aldık. Bizleri İstanbul'da ziyaret eden ve projemizden konut – ofis alan gruplar oldu. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Dubai'de yer alarak, bölgedeki yatırımcı dostlarımızla bir araya geliyoruz. Dubai Cityscape fuarını Türkiye'nin ve yatırımlarımızın tanıtımı anlamında son derece önemli buluyoruz"

"Öyle ki; Avrupa Konutları markalı projelerimizin yeni halkası, Avrupa Office Ataşehir'i Dubai Cityscape Fuarı'nda lanse edeceğiz. Fuara katılım amacımız, Türkiye'nin yatırım potansiyelini tanıtmak ve Artaş Holding olarak geliştirdiğimiz projelerin uluslararası arenada sergilenerek, Türk inşaat sektörüne katkı sağlamaktır.Bu fuarı dünyanın en büyük firmaları ve yatırım fonları ziyaret ediyor. Bu gruplara ülkemizin potansiyelini tanıtarak bu fonların ülkemize yönelmesini sağlamak istiyoruz"

"Bu anlamda Dubai'de; Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupa Konutları Atakent 4, Avrupa Residence& Office Ataköy, fuarda lanse edeceğimiz Avrupa Office Ataşehir ile birlikte ortak girişim olarak geliştirdiğimiz, Türkiye'nin en büyük projeleri arasında yer alan Tema İstanbul ve Vadistanbul'u da tanıtacağız"

"Türkiye'nin ve inşaat sektörünün geleceğine güvenimiz tam. Bu doğrultuda son yıllarda sektördeki yatırımlarımıza daha da ağırlık vererek projeler geliştirdik ve yeni yatırımlarımız için de faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Ülkemizin ve projelerimizin gücünü yansıtması için de fuara 330 metrekarelik bir stant ile katılım sağlıyoruz"

"Artaş, Avrupa Office Ataşehir'i Dubai Cityscape'te tanıtacak!" Yorumlar

"Artaş, Avrupa Office Ataşehir'i Dubai Cityscape'te tanıtacak!" Benzer Haberler


Artaş İnşaat 3 bin Konut Yapıyor!

Artaş İnşaat 3 bin Konut Yapıyor!

İstanbul sınırları içerisinde güncel olarak 5 adet projesi devam etmekte olan Artaş İnşaat, gelecek yıl içerisinde 5 yeni proje için start vereceklerini açıkladı. Start verilecek olan bu projelerde 3.000'i aşkmış bir sayıda konut bulunacağı ileten Artaş İnşaat, 10 proje için toplamda 2.800.000 metrekare alan üzerinde çalıştıklarını belirtti.. Artaş, Avrupa Office Ataşehir'i Dubai Cityscape'te tanıtacak!

Artaş İnşaattan Arıcılar Avrupa Konutları Projesi

Artaş İnşaattan Arıcılar Avrupa Konutları Projesi

Artaş İnşaat İstanbul Kağıthane’de yeni bir projesini daha hayata geçirmek için kolları sıvıyor. Yaklaşık 98 milyon 2300 bin TL yatırım ile inşa edilecek Avrupa Konutları Arıcılar Projesi 4 bloktan oluşması planlandı. Proje dahilinde 384 adet daire yer alırken, 9 adette ticari alan inşası planlanıyor.

Artaş İnşaat Avrupa Konutları Ataköy

Artaş İnşaat Avrupa Konutları Ataköy

Artaş, Avrupa Office Ataşehir'i Dubai Cityscape'te tanıtacak!. Birbirinden farklı projelerin arasından sıyrılmaya devam eden Avrupa Konutları, Ataköy'ün gözdesi olmaya devam ediyor.

Artaş, Avrupa Office Ataşehir'i Dubai Cityscape'te tanıtacak!

Artaş, Avrupa Office Ataşehir'i Dubai Cityscape'te tanıtacak!

Artaş Holding, Dubai'de gerçekleştirilecek olan Cityscape Fuarı'nda Avrupa Office Ataşehir'in lansmanını yapacak. . Artaş, Avrupa Office Ataşehir'i Dubai Cityscape'te tanıtacak!

Artaş İnşaat, 6 projesiyle Dubai'ye çıkarma yapıyor

Artaş İnşaat, 6 projesiyle Dubai'ye çıkarma yapıyor

Türk inşaat sektörünün önde gelen firmalarından Artaş İnşaat, Dubai Cityscape fuarına 6 projeyle çıkarma yapıyor.