Aris Grand Tower daire fiyatları belli oldu mu?

truck

İstanbul'un Avrupa Yakası'nda dikkatleri çeken ve herkes tarafından beğenilen bir lokasyon olan Esenyurt'ta muhteşem bir proje olan Aris Grand Tower yükselmeye devam ediyor.

Birbirinden yeni konut projelerinin göze çarptığı İstanbul'da yeni bir proje daha yatırımcıların beğenisine sunuluyor. Uzun zamandır yeni bir proje gerçekleştirmek ve birbirinden yeni girişimler sağlamak isteyen firmaların en çok tercih ettiği lokasyonlardan biri olan Esenyurt, yeni projesine kavuşuyor.

Özellikleri ile dikkatleri çeken Aris Grand Tower, uzun zamandır herkes tarafından beklenen projeler arasında yer alıyordu. Uzun zamandır yapımına devam edilen ve bir kule olarak karşımıza çıkan Aris Grand Tower özellikleri ile de baş döndürüyor.

Büyük peyzaj alanları, yüzme havuzları, basket sahaları ve tenis kortları ile birlikte tam bir aile yaşamını ayağınıza getiren Aris Grand Tower'da 55 metrekarelik 1+1'ler, 75 metrekarelik 2+1'ler satışa sunuluyor.

Aris Grand Tower fiyatları belli oldu mu?

Çok uzun zamandır Esenyurt'ta hayata geçirilmeyi bekleyen Aris Grand Tower, yüzde 0 peşinat ve 120 ay vade ile herkesin de ev sahibi olmasını sağlıyor.

Hiç bir ücret ödemeden kira öder gibi herkesin ev sahibi olabilmesine olana sunan Aris Grand Tower, lokasyon olarak da şehir merkezine yakın olduğu için dikkatleri çekiyor. Özellikleri ve muhteşem fiyatları ile Esenyurt'un en iyi bölgesinde yer alan Aris Grand Tower'dan siz de ev sahibi olmak istiyorsanız, hemen bir tanıtım ofisine uğramalısınız.

Aris Grand Tower Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Aris Grand Tower İletişim Bilgileri
Web : http://arisgrandtower.com/
Telefon : 444 23 20
Adres : Zafer Mah. Adile Naşit Bulvarı No: 30-32 Esenyurt/İstanbul

"Aris Grand Tower daire fiyatları belli oldu mu?" Yorumlar

"Aris Grand Tower daire fiyatları belli oldu mu?" Benzer Haberler


Aris Grand Tower daire fiyatları belli oldu mu?

Aris Grand Tower daire fiyatları belli oldu mu?

İstanbul'un Avrupa Yakası'nda dikkatleri çeken ve herkes tarafından beğenilen bir lokasyon olan Esenyurt'ta muhteşem bir proje olan Aris Grand Tower yükselmeye devam ediyor.. Aris Grand Tower daire fiyatları belli oldu mu?

Aris Grand Tower Güncel Fiyat Listesi ve Ödeme Planı

Aris Grand Tower Güncel Fiyat Listesi ve Ödeme Planı

Son zamanların en dikkat çeken projelerinden biri olan Aris Grand Tower, yüzde 0 peşinat ile ve taksitli ödeme seçenekleri ile sizleri de ve sahibi yapıyor. Kısa süre içinde birbirinden yeni girişimlerin de merkezi olacak olan Aris Grand Tower ev almak isteyenleri de tanıtım ofislerine bekliyor.

Aris Grand Tower'da peşinatsız vade farksız ev sahibi olma fırsatı!

Aris Grand Tower'da peşinatsız vade farksız ev sahibi olma fırsatı!

Aris Grand Tower daire fiyatları belli oldu mu?. Fırsatların her geçen gün artış gösterdiği İstanbul'da ev sahibi olmak sanıldığından daha da kolay. Yeni projelerin merkezi olan Beylikdüzü'nde yükselmeye devam eden Aris Grand Tower, yüzde 0 peşinat ile ev sahibi olmanıza olanak sunuyor.