Areon Boğaziçi Evler yeni ödeme planı!

Areon Boğaziçi Evler yeni ödeme planı!

Areon Bogaziçi Evleri yatırımcıları daha çok çekebilmek ve lüx yaşamı ayağınıza getirmek için kolları sıvadı ve yeni ödeme planı ile tüm yatırımcıların dikkatini çekmeyi hedefliyor

Areon Yapı bir çok konut projesine imza atmış ve sorunsuz teslimatları ile alıcılarının güvenini kazanmayı başarmış bir inşaat firması olarak Areon Bogaziçi Evleri projesinde yeni ve yatırımcılarına kolay ödeme imkanları sunuyor. Areon Yapı bodrum'da inşa ettiği konut sayısı 1.800 'e ulaştı. Areon Yapı , Areon Bogaziçi Evleri hariç 15 projeye imza attı 16. projesi olarak inşaa edilen Areon Bogaziçi Evleri rahat ödeme şekillreri ve imkanları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

 

Areon Bogaziçi Evleri Yeni ödeme seçeneği kampanyası 7 farklı seçenekten oluşmakta olup Peşin alımlarda özel fiyatlar sunuyor. Bunun yanı sıra dileyene 120 ay dileyene ise 30 ay vade imkanı tanıyor. Bu sayede yazlık sahibi olmak isteyenler için bu hayali Areon Bogaziçi Evleri gerçekleştiriyor.

Tatili çok seven ve huzurlu bir yerde tatil yapmak isteyenlere çeşitli imkankar tanıyan Areon Bogaziçi Evleri Tam donanımlı ve keyifli bir tatil ve yatırım imkanı sağlıyor. Areon Bogaziçi Evleri kampanyası kapsamında 1+1 daire almak isteyenler için Areon Bogaziçi Evleri 1+1 fiyatları peşin alımlarda özel indirim ile 160 bin TL'ye alınabiliyor. Ayrıca 2+1 Dubleks daire almak isteyenler için Areon Bogaziçi Evleri 2+1 dubleks fiyatları 300 bin liraya alıcılarını bekliyor.

Ayrıca Areon Bogaziçi Evleri projesinde sosyal donatı olarak kapalı yüzme havuzu, Talassoterapi gibi bir çok özellik yer alıyor sizde bu proje ile alakalı daha fazla bilgi edinmek ve projeden daire alıp iyi bir yatırımın yanı sıra güzel bir tatil yapmak istiyorsanız Areon Bogaziçi Evleri satış ofisine uğrayabilirsiniz. 

Etiketler : Konut Projeleri