Anlatımlı erkek basit atkı ve bere modelleri

truck

Evden Bahsediyoruz da ev hanımları için haber yapmazmıyız. Evet ev hanımları bugün sizler için en kolay anlatımlı basit atkı ve bere yapımını anlatıp örnekleri paylaşıcaz. Detaylar haberimizde.

Emlak haberi yaparızda ev hanımlarına haber yapmazmıyız dedik ve kolları sıvadık. Ev hanımları bış vakitlerinde örgü yapmayı çok seviyor. Örgü bazı ev hanımları için bir yaşam felsefesi olup her boş vakit bulduklarında hemen tığları ellerine alıp başlıyorlar örgü yapmaya. Kış ayı geldi ve ister erkek çocuklarınız için ister eşleriniz için örün ama örgüye yeni başladı iseniz öğrenmeniz gereken bazı noktalar var.

Eğer sizde Örgü örmeye yeni başlayanlardansanız, sizi çok yormayacak, zorlamayacak bir örgü atkı veya bere modelinden başlamalısınız. Düz bir şekilde örülen atkı modelleri tam size göre. Hem basit hem de çok şık atkı modelinden örerek örgü yapmayı öğrenirken bir atkıya da sahip olabilirsiniz. Kendi atkınızı kendiniz örerek el işi göz nuru olan örgünün güzelliğini de aksesuarlarınızın arasına ekleyebilirsiniz.

Yapımı çok basit dedik, ayrıca çok da şık dedik tabi meraklandınız. Nasıl yapacağız diye sormaya başladınız sanırım. İşte sizlere en kolay atkı modelinin nasıl yapılacağını anlatıyoruz.

- 6 numara şişinizi alarak ilmek atmaya başlıyorsunuz. 

- 2 metre boyunda bir atkı yapmak istiyorsanız 35 ilmek atmak yeterli olacaktır. 

- 35 ilmeğinizi attıktan sonra 5 ters ve 5 düz olarak atkınızı örüyorsunuz. 

- dilediğiniz uzunluğa gelene kadar 5 ters ve 5 düz olarak örmeye devam ediyorsunuz. 

- dilediğiniz boya geldiğini düşündüğünüzde atkınızın kesme işlemine başlayarak bitiriyorsunuz. Arzunuza göre atkının ucuna püskülde ekleyebilirsiniz. 

Ve örgümüzü bitirdik artık yaptığımız atkıyı sevdiklerimiz üşümesin diye onlara hediye edebiliriz. Ayrıca altta bulunan örnekleride inceleyerek farklı örgüler örebilirsiniz.

El örgüsü erkek atkı, bere kombinleri « Örgü Model İşleri
El örgüsü erkek atkı, bere kombinleri « Örgü Model İşleri
Derya baykal örgü bere modelleri
Kız çocukları için atkı ve bere modelleri | Kadınlar Kulübü
Erkek bere modelleri
örülmesi Kolay Erkek Atkı Bere Modelleri
Anlatımlı Erkek Atkı Yapımı | Örgü Modelleri | Anlatımlı Örgü ...

"Anlatımlı erkek basit atkı ve bere modelleri" Yorumlar

"Anlatımlı erkek basit atkı ve bere modelleri" Benzer Haberler


Anlatımlı erkek basit atkı ve bere modelleri

Anlatımlı erkek basit atkı ve bere modelleri

Evden Bahsediyoruz da ev hanımları için haber yapmazmıyız. Evet ev hanımları bugün sizler için en kolay anlatımlı basit atkı ve bere yapımını anlatıp örnekleri paylaşıcaz. Detaylar haberimizde.. Anlatımlı erkek basit atkı ve bere modelleri