Ametist Residence yeni fiyatları ile sizler için geliyor!

truck

Birbirinden güzel fiyatları ile müşterilerin karşısına çıkmayı amaçlayan Ametist Residence özellikleri sizler için farklılık oluşturuyor. Ametist Residence tanıtım ofisleri ve lansmana özel fırsatları ile sizleri de yeni yuvanızda ağırlamak istiyor.

Birbirinden güzel projeleri ile şaşırtan başkent Ankara en yeni girişimleri ile de şaşırtmaya devam ediyor. Birbirinden güzel projelerin bir araya geldiği Başkent Ankara'da muhteşem girişimler de göze çarpmaya devam ediyor. Birbirinden yeni alanların açılması ile birlikte Ankara'da rengarenk yaşamın da başlıyor olması genel olarak ev alacakları da etkiliyor.

Her geçen yeni günde yükselmeye devam eden ve Ankara'nın da en güzel projesi seçilen Ametist Residence sizleri şaşırtacak fiyatlarla geliyor. Herkesin genel anlamda tercihleri arasında yer alan Ametist Residence özellikleri de şaşırtmaya devam ediyor.

Ametist Residence fiyatları ve özellikleri

Ailesi ile son derece güvenlikli ve özellikli bir sitede oturmak isteyen Ankaralıların tercihi olacak olan Ametist Residence sizler için de farklılık oluşturacak. Birbirinden güzel fırsatlarla herkesin de beğenisini toplayacak olan Ametist Residence, lokasyon olarak da farklılık yaratacak muhteşem projelerden olacak.

Şehrin merkezinde ve ulaşım açısında sorun yaratmayan Ametist Residence  1+1, 2+1 ve 4+1 gibi karma dairelerin oluşu benzer nitelikteki insanları bir araya getirmek fikrinin çok dışında sonuçlara neden olacak.

Uzun yüzme havuzları, mimarisi ve peyzaj alanları ile muhteşem bir girişim sağlayacak olan Ametist Residence bu sayede de farklı adımlatın atılarak, sizlerin yorgun bir günün ardından muhteşem zamanlar geçirmenize olanak sunacak.

Ametist Residences Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Ametist Residences İletişim Bilgileri
Web : http://www.ametistresidences.com/
Telefon : 444 5 425
Adres : Beytepe Mahallesi İncek Bulvarı No:236 Çayyolu-Beytepe/Ankara

"Ametist Residence yeni fiyatları ile sizler için geliyor!" Yorumlar

"Ametist Residence yeni fiyatları ile sizler için geliyor!" Benzer Haberler


Ametist Residence yeni fiyatları ile sizler için geliyor!

Ametist Residence yeni fiyatları ile sizler için geliyor!

Birbirinden güzel fiyatları ile müşterilerin karşısına çıkmayı amaçlayan Ametist Residence özellikleri sizler için farklılık oluşturuyor. Ametist Residence tanıtım ofisleri ve lansmana özel fırsatları ile sizleri de yeni yuvanızda ağırlamak istiyor.. Ametist Residence yeni fiyatları ile sizler için geliyor!

Dekon Suadiye Ametist'te muhteşem indirim!

Dekon Suadiye Ametist'te muhteşem indirim!

Bağdat Caddesi'nin hemen yakınında olan ve lokasyon olarak da herkesin dikkatini çeken Dekon Suadiye Ametist büyülemeye devam ediyor.