Albaraka 'Konut Hesabı' ile ev sahibi yapacak

truck

Katılım bankacılığında 30 yılı geride bırakan Albaraka, ‘Konut Hesabı’yla ev sahibi olmak isteyenlere cazip fırsat sunuyor.

Albaraka, 26 Ağustos tarihinden itibaren TL cinsinden farklı ödeme seçenekleriyle, üç yıl vadeli ‘Konut Hesabı' açarak aylık veya üç aylık periyotlardaki düzenli ödemeleriyle ev sahibi olmak isteyenlere “Devlet Katkılı” birikim yapma imkanı sunuyor.

AZAMİ ÖDEME TUTARI 7 BİN 500 TL OLACAK  Konut Hesabı'yla bir aylık ödeme seçeneğinde asgari ödeme tutarı 250 TL; azami/ ödeme tutarı 2 bin 500 TL olacak. Üç aylık ödeme seçeneğinde ise asgari ödeme tutarı 750 TL, azami ödeme tutarı ise 7 bin 500 TL olarak gerçekleşecek.

Devlet katkısını da kapsayacak yeni üründe, 36 – 47 ay arasındaki düzenli ödeme süresinde devlet katkı oranı yüzde 15 olurken, azami katkı 13 bin TL olarak gerçekleşecek. Bu oran 48 – 59 ay arasında yüzde 18 ve 14 bin TL'lik azami katkı; 60 ay ve üzerindeyse yüzde 20 değerinde ve 15 bin TL'lik azami katkı olarak Albaraka müşterilerine sunulacak. Devlet Katkısı tutarları “Yeniden Değerleme Oranına” göre her yıl revize edilecek. Ayrıca Bakanlar Kurulu, bu tutarları 3 katına kadar yükseltmeye yetkili olacak.

konut hesabı konut kredisi faiz oranları albaraka konut hesabı

"Albaraka 'Konut Hesabı' ile ev sahibi yapacak " Yorumlar

"Albaraka 'Konut Hesabı' ile ev sahibi yapacak " Benzer Haberler


Albaraka 'Konut Hesabı' ile ev sahibi yapacak

Albaraka 'Konut Hesabı' ile ev sahibi yapacak

Katılım bankacılığında 30 yılı geride bırakan Albaraka, ‘Konut Hesabı’yla ev sahibi olmak isteyenlere cazip fırsat sunuyor. . Albaraka 'Konut Hesabı' ile ev sahibi yapacak

Albaraka Türk Bank Çalışma Saatleri

Albaraka Türk Bank Çalışma Saatleri

Albaraka Türk Bankası ülkemizde faizsiz kazanç sağlama yerine kar-zarar ortaklı bankacılık anlayışını benimseyen ilk kuruluştur.