Akasya Modern'de şimdi al sonra öde kampanyası!

truck

Kocaeli'nin en güzel bölgelerinden biri olan Yuvacık'ta inşa edilen Akasya Modern'de ev sahibi olmak isteyenler büyük bir ayrıcalık yaşıyor.

Kocaeli'nin en güzel bölgesinde yer alan ve genel anlamda da herkesi memnun eden Akasya Modern, farklı atılımların da gerçekleştirilmesini sağlıyor. Birbirinden yeni projeleri ile herkesin dikkatini çeken Akasya Modern, en kısa süre içinde kendisine başvuruda bulunan müşterilerine de mükemmel fiyat uygulaması gerçekleştiriyor.

Bu yıldan itibaren yapımı bitmek üzere olan Akasya Modern için 4+1 çatı dubleksleri ön planda yer alıyor. 360 derece Kocaeli ve deniz manzaralı olan Akasya Modern, akıllı ev sistemleri ile de şaşırtıyor. Birbirinden güzel daireleri ile butik bir apartman tadı sunan Akasya Modern, yüzde 70 doluluk oranına ulaşarak satışlarında mükemmeli yakalıyor.

Pek çok kişi için vazgeçilmezler arasında yer alan Akasya Modern'den ev almak isteyenler 2017'de ödeme yapabiliyor. Hiç bir fiyat farkı gözetmeksizin herkesin ev sahibi olabilmesini sağlayan Akasya Modern, bu sayede de herkesin beğenisini kazanıyor.

Akasya Modern ücretleri ne kadar?

Kocaeli'nin en değerli projeleri arasında yer alan ve bu anlamda da herkesin dikkatini çeken Akasya Modern, fiyatları ile de şaşırtıyor. Her bütçeye uygun fiyatları ile büyük bir sevinç yaratan Akasya Modern'de 4+1 evler 655 bin lira 2+1 evler ise 325 bin liradan başlayan taksitlerle satışa sunulmaya devam ediliyor.

"Akasya Modern'de şimdi al sonra öde kampanyası!" Yorumlar

"Akasya Modern'de şimdi al sonra öde kampanyası!" Benzer Haberler


Akasya Modern'de şimdi al sonra öde kampanyası!

Akasya Modern'de şimdi al sonra öde kampanyası!

Kocaeli'nin en güzel bölgelerinden biri olan Yuvacık'ta inşa edilen Akasya Modern'de ev sahibi olmak isteyenler büyük bir ayrıcalık yaşıyor.. Akasya Modern'de şimdi al sonra öde kampanyası!