Ağaoğlu My New Work ne zaman teslim edilecek?

truck

Pek çok kişi tarafından büyük bir merakla beklenen ve uzun zamandır yapımına da devam edilen Ağaoğlu İnşaat'ın en güncel projelerinden biri olan Ağaoğlu My New Work, farklı girişimleri ve fiyat özellikleri ile Ataşehir'in kalbinde yükselmeye devam ediyor.

Birbirinden güncel projelerin de merkezi olmaya devam Ataşehir her geçen gün yükselmeye devam ediyor. Birbirinden farklı adımların atılması ile birlikte herkesin de daha kolay bir şekilde hayal etiği ofise ve eve kavuşmasını ön gören Ağaoğlu İnşaat birbirindne yeni girişimlerle kişiye özel taksit seçenekleri ve uygun peşinat garantisi veriyor.

Her zaman muhteşem girişimleri sayesinde beğenileri kazanan ve bu açıdan da büyük farkların oluşmasına olanak sunan Ağaoğlu, My New Work ile birlikte ofis anlayışını da değiştirmeye geliyor. İş ve finansın kalbi olan Ataşehir'de adım adım yükselişine devam eden My New Wortk projesi için satışlar da devam ediyor.

Ağaoğlu My New Work ne zaman teslim edilecek?

Ağaoğlu My New Work projesinde ofislerin yanı sıra çok kapsamlı bir eğlence merkezi de bulunuyor. Projenin yaklaşık 20 bin metrekare kiralanabilir alanı bulunuyor. 113 bin metrekare kapalı bulunan proje, 21 katlı tek blok halinde yükseliyor. Projedeki ilk dört kattaki ofislerin büyüklüğü 106 ile 172 metrekare arasında değişiyor.

Mart 2017'de anahtar teslim sürecinin başlayacağı My New Work projesinde fiyatların 660 bin liradan başladığını ve daha yüksek rakamlara da ulaşabildiği bu anlamda da kişiye özel taksit seçeneğinin sunulduğu ifade edildi.

Ağaoğlu My New Work Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Ağaoğlu My New Work İletişim Bilgileri
Web : http://www.agaoglunewwork.com/
Telefon : 444 6 777
Adres : Barbaros Mah. Ihlamur Sok. Ataşehir/İstanbul

"Ağaoğlu My New Work ne zaman teslim edilecek?" Yorumlar

"Ağaoğlu My New Work ne zaman teslim edilecek?" Benzer Haberler


Gayrimenkul Sektörü Her Zaman Kazançlı!

Gayrimenkul Sektörü Her Zaman Kazançlı!

Tüm İnşaat Müteahhitleri Federasyonu Genel Başkan Vekili, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Meclis Üyesi Deniz Karataş, Emlak Konut GYO ve GYODER liderliğinde gündeme taşınmış olan 240 ay %0.79 vade oranlı kampanyayı anlattı. Emlak Konut'un kampanyalarının sektörü ayakta tutacağını belirtti.. Ağaoğlu My New Work ne zaman teslim edilecek?

Emaar Square Ne Zaman Teslim Edilecek?

Emaar Square Ne Zaman Teslim Edilecek?

Dubai Şeyhi Muhammed bin Raşid el Maktum'un, Üsküdar Ünalan Mahallesi üzerinde bulunan Çamlıca eteklerinde toplam 66 dönüm alan üzerine konumlandırmış olduğu otel, rezidans ve AVM'den oluşan Emaar Square projesinin inşa çalışmalarında sona gelinmiş durumda. Emaar Square teslim tarihi olarak 2018 yılı belirlenmiş durumda.

Kar Ne Zaman Yağacak? Önce Yağmur Sonra Kar Geliyor! Şubat 2018

Kar Ne Zaman Yağacak? Önce Yağmur Sonra Kar Geliyor! Şubat 2018

Ağaoğlu My New Work ne zaman teslim edilecek?. Kar Şubat ayında ne zaman yağacak? Hava bugün ne durumda? Türkiye, soğuk havanın etkisiyle ne zaman bütünleşecek? İstanbul'da kar ne zaman yağacak? 5 günlük haritalı hava durumu haberimizde...

216 Butik Plus Ne Zaman Teslim Edilecek?

216 Butik Plus Ne Zaman Teslim Edilecek?

270.000 TL'den başlayan fiyatlarla satılmakta olan 216 Butik Plus projesi, alıcılarına hemen teslim, hemen tapu fırsatı sunmakta. Aynı zamanda 216 Butik Plus projesi, net fiyat uygulamasıyla da gözleri üzerine çevirmekte.. Ağaoğlu My New Work ne zaman teslim edilecek?

Benevre Beytepe Ne Zaman Teslim Edilecek?

Benevre Beytepe Ne Zaman Teslim Edilecek?

Ankara'da yaşamakta olan kişilerin konut anlayışının değişim gösterdiğini ileten Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu, Artık villa veya apartmanda yaşamaktan sıkılmış ya da vazgeçmiş olan hayatını yaşamak isteyen bir kesim bulunmakta diyor.

Üsküdar – Çekmeköy Metrosu Ne Zaman Açılacak

Üsküdar – Çekmeköy Metrosu Ne Zaman Açılacak

Ülke çapında nüfus yoğunluğu fazla olan şehirlerde ki trafik sıkışıklığı durumu artık can sıkıcı bir noktaya gelmiş bulunuyor. Bu trafik sıkışıklığı konusunun en yoğun yaşandığı illerin başında İstanbul gelmektedir. Bu trafik sorununa bir çözüm olması açısından Üsküdar – Çekmeköy metro hattı çalışmaları yılın son günlerinde tamamlanarak açılması bekleniyor.. Ağaoğlu My New Work ne zaman teslim edilecek?

Erken Emeklilik Son Durum Nedir? EYT Müjdeli Haber Ne Zaman Gelecek?

Erken Emeklilik Son Durum Nedir? EYT Müjdeli Haber Ne Zaman Gelecek?

Erken emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) 2017 yılının Ocak ayını da geride bırakırken, konu kapsamında bir çalışma yapılması beklentisi içerisindeler. Erken emeklilikte yaşa takılanların gözü kulağı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yapılacak olan açıklama neticesinde EYT'nin son durumu ne olacak? Detaylar Haberimizde...

Sabiha Gökçen-Kurtköy Metrosu Ne Zaman Açılacak?

Sabiha Gökçen-Kurtköy Metrosu Ne Zaman Açılacak?

Büyümeye son hız devam etmekte olan İstanbul metrosunun yeni hattı olan Sabiha Gökçen-Kurtköy Metrosu, 2020 yılı Aralık ayında hizmete girecek. Bu metro aracılığıyla Kurtköy'den yola çıkan biri Kaynarca Aktarma Merkezinin üzerinden İstanbul'un bütün alanlarına ulaşım sağlayabilecek.