Ağaoğlu My New Work ne zaman teslim edilecek?

truck

Pek çok kişi tarafından büyük bir merakla beklenen ve uzun zamandır yapımına da devam edilen Ağaoğlu İnşaat'ın en güncel projelerinden biri olan Ağaoğlu My New Work, farklı girişimleri ve fiyat özellikleri ile Ataşehir'in kalbinde yükselmeye devam ediyor.

Birbirinden güncel projelerin de merkezi olmaya devam Ataşehir her geçen gün yükselmeye devam ediyor. Birbirinden farklı adımların atılması ile birlikte herkesin de daha kolay bir şekilde hayal etiği ofise ve eve kavuşmasını ön gören Ağaoğlu İnşaat birbirindne yeni girişimlerle kişiye özel taksit seçenekleri ve uygun peşinat garantisi veriyor.

Her zaman muhteşem girişimleri sayesinde beğenileri kazanan ve bu açıdan da büyük farkların oluşmasına olanak sunan Ağaoğlu, My New Work ile birlikte ofis anlayışını da değiştirmeye geliyor. İş ve finansın kalbi olan Ataşehir'de adım adım yükselişine devam eden My New Wortk projesi için satışlar da devam ediyor.

Ağaoğlu My New Work ne zaman teslim edilecek?

Ağaoğlu My New Work projesinde ofislerin yanı sıra çok kapsamlı bir eğlence merkezi de bulunuyor. Projenin yaklaşık 20 bin metrekare kiralanabilir alanı bulunuyor. 113 bin metrekare kapalı bulunan proje, 21 katlı tek blok halinde yükseliyor. Projedeki ilk dört kattaki ofislerin büyüklüğü 106 ile 172 metrekare arasında değişiyor.

Mart 2017'de anahtar teslim sürecinin başlayacağı My New Work projesinde fiyatların 660 bin liradan başladığını ve daha yüksek rakamlara da ulaşabildiği bu anlamda da kişiye özel taksit seçeneğinin sunulduğu ifade edildi.

Ağaoğlu My New Work Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Ağaoğlu My New Work İletişim Bilgileri
Web : http://www.agaoglunewwork.com/
Telefon : 444 6 777
Adres : Barbaros Mah. Ihlamur Sok. Ataşehir/İstanbul

"Ağaoğlu My New Work ne zaman teslim edilecek?" Yorumlar

"Ağaoğlu My New Work ne zaman teslim edilecek?" Benzer Haberler


Ali Ağaoğlu 4 Yeni Proje Yapıyor, Yatırım Bedeli 3 Milyar Dolar!

Ali Ağaoğlu 4 Yeni Proje Yapıyor, Yatırım Bedeli 3 Milyar Dolar!

Ağaoğlu Şirketler Grubu, gelecek yıl içerisinde başlama hedefi koyduğu 4 yeni projesi için kollarını sıvamaya başladı yatırım bedeli olarak 3.000.000.000 $ yatırım yapmayı planlıyorlar. Projeler ise; Çekmeköy, Bağcılar, Yeniköy ve Bakırköy üzerinde boy gösterecek.. Ağaoğlu My New Work ne zaman teslim edilecek?

Ağaoğlu Maslak 1453 fiyatları ve fiyat listesi

Ağaoğlu Maslak 1453 fiyatları ve fiyat listesi

Uzun zamandır merakla beklenen Ağaoğlu Masla 1453 fiyatları da yavaş yavaş belirleniyor.

Ağaoğlu Maslak 1453 nerede?

Ağaoğlu Maslak 1453 nerede?

Ağaoğlu My New Work ne zaman teslim edilecek?. Ağaoğlu'nun en çok tartışılan projelerinden olan Ağaoğlu Maslak 1453, İstanbul'un en beğenilen lokasyonlarından birinde yer alıyor.

Ağaoğlu Maslak 1453 kampanya ve ödeme fırsatları

Ağaoğlu Maslak 1453 kampanya ve ödeme fırsatları

Ağaoğlu'nun en temel projelerinden biri olan Ağaoğlu Maslak 1453, herkesi de şaşırtacak olan kampanyaları ile şaşırtıyor.. Ağaoğlu My New Work ne zaman teslim edilecek?

Ağaoğlu Central Park fiyatları ve özellikleri

Ağaoğlu Central Park fiyatları ve özellikleri

Birbirinden güzel projeleri ile İstanbul'un her yerine damga vuran Ağaoğlu'nun yeni projesi Bakırköy'de hayat buluyor. Pek çok isimin bir araya toplanmasını sağlayan ve pek çok kişinin de kolay bir şekilde ev sahibi olmasına olanak sunan Bakırköy Central Park, lokasyon olarak da beğeniliyor.

Ağaoğlu: Moody's Körfez parasının Türkiye'ye gelmesini istemiyor

Ağaoğlu: Moody's Körfez parasının Türkiye'ye gelmesini istemiyor

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Batı bankalarının "Türkiye’ye para aktarmayın, yatırım yapmayın" şeklinde Körfez yatırımcılarına resmi yazı gönderdiğini söylerken Moody's'in de Türkiye'ye para gelmemesi için kararlar aldığını belirtti.. Ağaoğlu My New Work ne zaman teslim edilecek?

Ağaoğlu İnşaat My Newwork

Ağaoğlu İnşaat My Newwork

İstanbul'un en iyi inşaat firmalarından biri olan Ağaoğlu İnşaat yine hiç beklenmedik bir projeye daha imza atmaya hazırlanıyor.

Ağaoğlu My City Bahçelievler fiyatları ve ödeme seçenekleri

Ağaoğlu My City Bahçelievler fiyatları ve ödeme seçenekleri

Her yaptığı proje ile muhteşem başarı yakalayan ve bu açıdan da farklılık oluşturmaya devam eden Ağaoğlu İnşaat, Avrupa Yakası'nın değerli bölgesi olan Bahçelievler'de muhteşem projeler üretmeye devam ediyor. Yeni projeler sayesinde Ağaoğlu İnşaat, pek çok kişiyi ev sahibi yapıyor.