Ağaoğlu Maslak 1453 nerede?

Ağaoğlu Maslak 1453 nerede?
Editör: Ahmet Yaman Konut Projeleri 6 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Türkiye’nin yaşam mimari Ali Ağaoğlu hiç beklenmedik projelerle gelmeye devam ediyor. En yeni girişimlerin de açığa çıkması ile birlikte her geçen gün yeni projeler üretmeye devam eden Ağaoğlu Maslak 1453, herkesin de en dikkat çeken projelerinde yer almasına olanak sunuyor.

 

Ali Ağaoğlu daha önceleri sürekli inşaatlarını gerçekleştirdiği Ataşehir’den ayrılarak Avrupa Yakası’na İstanbul’un kalbinin attığı yere geliyor. Finans, iş ve yaşam merkezi olan, birbirinden farklı şirketlere ev sahipliği yapan ve bu anlamda da herkesin beğenisini çeken Ağaoğlu Maslak 1453 Fatih Orman’ına çok yakın bir konumda bulunuyor. Hem İstanbul’un merkezinde hem de doğanın kalbinde olmak isteyenler için Ağaoğlu, gerçekten mükemmel bir girişime de ev sahipliği yapıyor.

 

Ağaoğlu Maslak 1453 projesi nerede?

 

Büyük bir bölge olan Maslak’ta dikkatleri çeken Ağaoğlu Maslak 1453, lokasyon olarak da merak ediliyor. Tam adresi merak edilen Ağaoğlu Maslak 1453 adresi için aşağıdaki bilgileri inceleyerek, gerekli adımları da atabiliyor. Konu ile alakalı olarak mail atabileceğiniz ya da sitesinden gerekli bilgileri edilebileceğiniz Ağaoğlu Maslak 1453’ün genel bilgileri ise şu şekilde:

 

Adres : Maslak Mahallesi Akasya Sokak No:1 (TEİAŞ yanı) Sarıyer/İstanbul
Telefon : 444 6 777
Web :  https://www.maslak1453.com/
E-mail :[email protected] 

 

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com