Ağaoğlu Maslak 1453 nerede?

truck

Ağaoğlu'nun en çok tartışılan projelerinden olan Ağaoğlu Maslak 1453, İstanbul'un en beğenilen lokasyonlarından birinde yer alıyor.

Türkiye'nin yaşam mimari Ali Ağaoğlu hiç beklenmedik projelerle gelmeye devam ediyor. En yeni girişimlerin de açığa çıkması ile birlikte her geçen gün yeni projeler üretmeye devam eden Ağaoğlu Maslak 1453, herkesin de en dikkat çeken projelerinde yer almasına olanak sunuyor.

Ali Ağaoğlu daha önceleri sürekli inşaatlarını gerçekleştirdiği Ataşehir'den ayrılarak Avrupa Yakası'na İstanbul'un kalbinin attığı yere geliyor. Finans, iş ve yaşam merkezi olan, birbirinden farklı şirketlere ev sahipliği yapan ve bu anlamda da herkesin beğenisini çeken Ağaoğlu Maslak 1453 Fatih Orman'ına çok yakın bir konumda bulunuyor. Hem İstanbul'un merkezinde hem de doğanın kalbinde olmak isteyenler için Ağaoğlu, gerçekten mükemmel bir girişime de ev sahipliği yapıyor.

Ağaoğlu Maslak 1453 projesi nerede?

Büyük bir bölge olan Maslak'ta dikkatleri çeken Ağaoğlu Maslak 1453, lokasyon olarak da merak ediliyor. Tam adresi merak edilen Ağaoğlu Maslak 1453 adresi için aşağıdaki bilgileri inceleyerek, gerekli adımları da atabiliyor. Konu ile alakalı olarak mail atabileceğiniz ya da sitesinden gerekli bilgileri edilebileceğiniz Ağaoğlu Maslak 1453'ün genel bilgileri ise şu şekilde:

Adres : Maslak Mahallesi Akasya Sokak No:1 (TEİAŞ yanı) Sarıyer/İstanbul
Telefon : 444 6 777
Web :  https://www.maslak1453.com/
E-mail :[email protected] 

"Ağaoğlu Maslak 1453 nerede?" Yorumlar

"Ağaoğlu Maslak 1453 nerede?" Benzer Haberler


VakıfBank Spor Sarayı Nerede?

VakıfBank Spor Sarayı Nerede?

15 aylık bir süreç içerisinde inşa çalışmaları sona eren ve görkemli bir açılış töreni ile hizmete açılan VakıfBank Spor Sarayı spor ve sporcuların hizmetine tahsis edildi. 7,5 hektarlık bir arazi üzerinde hayata geçirilen devasa spor sarayı 30 bin metrekarelik bir kapalı spor alanına sahip. VakıfBank Spor Sarayı nerede, salona nasıl gidilir?. Ağaoğlu Maslak 1453 nerede?

Ağaoğlu Maslak 1453 fiyatları ve fiyat listesi

Ağaoğlu Maslak 1453 fiyatları ve fiyat listesi

Uzun zamandır merakla beklenen Ağaoğlu Masla 1453 fiyatları da yavaş yavaş belirleniyor.

Ağaoğlu Maslak 1453 nerede?

Ağaoğlu Maslak 1453 nerede?

Ağaoğlu Maslak 1453 nerede?. Ağaoğlu'nun en çok tartışılan projelerinden olan Ağaoğlu Maslak 1453, İstanbul'un en beğenilen lokasyonlarından birinde yer alıyor.

Ağaoğlu Maslak 1453 kampanya ve ödeme fırsatları

Ağaoğlu Maslak 1453 kampanya ve ödeme fırsatları

Ağaoğlu'nun en temel projelerinden biri olan Ağaoğlu Maslak 1453, herkesi de şaşırtacak olan kampanyaları ile şaşırtıyor.. Ağaoğlu Maslak 1453 nerede?

Avcılar Garden Nerede?

Avcılar Garden Nerede?

Eski Kalekim Fabrikası'nın arsasında yükselmekte olan Avcılar Garden, merkezi konumuyla dikkatleri üzerinde toplarken satışlarını yapmaya tüm hızıyla devam ediyor. Avcılar Garden Bayburtlu İnşaat imzası taşıyor ve Ambarlı Mahallesi üzerinde inşa ediliyor.

Acun Ilıcalı'nın Evi Nerede?

Acun Ilıcalı'nın Evi Nerede?

Hayranları ve meraklıları tarafından en çok sorulmakta olan ve en çok merak konusu olmuş sorulardan biri Acun Ilıcalı'nın evi nerede? sorusuna cevap vereceğiz. Acun Ilıcalı toplam olarak 9 adet eve sahiptir. Bu evlerin hepsi birbirinden daha gösterişlidir fakat biz size en görkemli ve en ünlü evini gezdireceğiz. . Ağaoğlu Maslak 1453 nerede?

Kanal İstanbul Projesi Nerede?

Kanal İstanbul Projesi Nerede?

İstanbul'un önem seviyesi çok büyük olan projesi Kanal İstanbul'un yeri kesinleşmiş durumda. Proje, Küçükmece Gölü'nden start alıp Sazlıdere aksından Karadeniz'e bağlanacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 2009 yılında olan yerel seçimler öncesi açıklamış olduğu projenin güzergahı ve güzergahta yapılacak yeni yerleşim alanları netleşmiş durumda.

Ncadde Hayat Projesi Nerede?

Ncadde Hayat Projesi Nerede?

Ncadde Hayat projesi Özyurtlar İnşaat tarafından İstanbul Esenyurt'ta tek blok olarak hayata geçiriliyor.