Ağaoğlu Maslak 1453 kampanya ve ödeme fırsatları

Ağaoğlu Maslak 1453 kampanya ve ödeme fırsatları

Ağaoğlu'nun en temel projelerinden biri olan Ağaoğlu Maslak 1453, herkesi de şaşırtacak olan kampanyaları ile şaşırtıyor.

Her geçen gün yeni girişimleri ile şaşırtmaya devam eden Ağaoğlu, son yılların en büyük projesinin de bitirilmesinden dolayı büyük bir gurur yaşıyor. Türkiye'nin en büyük projesi olan ve yatırım anlamında da herkesin dikkatini çeken Ağaoğlu fiyatları ile satışlarını da arttırmaya devam ediyor. Birbirinden yeni projeleri sayesinde farklı adımların da atılmasını sağlayan Ağaoğlu, bu yılın ilk yarısından itibaren Maslak'ta oturmanız için sizleri memnun etmeyi amaçlıyor.

 

Çok büyük bir proje olan Ağaoğlu Maslak 1453, 1 milyon metrekare üzerine kurulu bir alanda yaşam merkezi olmaya aday gösteriliyor. Yeni yaşamın başladığı Ağaoğlu Maslak 1453'te en kısa zamanda sizleri de evlerinizi alabilmeniz için tanıtım ofislerine bekliyor. Tanıtım ofislerinde yüzde 5 oranında peşinat aldıktan sonra taksit ile ev sahibi olmanızı sağlayacak olan Ağaoğlu Maslak 1453, ödeme seçenekleri de şaşırtıyor.

 

Ağaoğlu Maslak 1453 kampanya ve ödeme fırsatları

 

Ağaoğlu'nun bu yeni projesinde siz de yer almak istiyor ve aynı zamanda da kolay bir şekilde ödeme gerçekleştirmek isitiyorsanız bu iki ödeme seçeneği sizler için ayrı bir kurtarıcı olacaktır:

 

1- Yüzde 20 peşinatlı ödemelerde 120 aya kadar vade ve vadeye TÜFE artışı uygulanması.

2- Yüzde 20 peşinatlı ödemelerde 120 aya kadar aylık yüzde 0,70 faizle vade.

 

 

Etiketler : Konut Projeleri