Aeron Boğaziçi Konutları'nın temeli atıldı

truck

Bodrum - Milas yolunun en güzel yerinde yer alacak olan Aeron Boğaziçi Konutları'nın temeli sonunda atıldı.

Türkiye'nin en önemli yerleşim birimlerinden biri olan Bodrum'da yeni bir değer de yükselmeye devam ediyor. Her geçen gün gelişen ve yükseliş gösteren Bodrum Milas yolu üzerinde yer alan Boğaziçi Mahallesi'nde konu ile alakalı olarak yeni bir projenin gündeme gelmesi, bölge halkını da sevindiriyor. Bir çok kişiye iş kapısı olacak, bir çok kişiye de yeni bir yuva olacak olan Aeron Boğaziçi Konutları, heyecan ile bekleniyor.

Bulunduğu konum ile herkesin genel anlamda dikkatini çekmeye devam eden Aeron Boğaziçi Konutları, yapılacağı ilk günden bu yana büyük bir titizlik ile ilerledi. Proje üzerinde bir hayli çalışan mühendisler en düzgün hatlarda ve en düzgün durumlarla bir inşa gerçekleştirmek için ellerinden gelenin de en iyisini yapmak için uğraştı. Lokasyon olarak bir çok noktaya yakın olan ve bu anlamda da herkesin beğenisini kazanan Aeron Boğaziçi Konutları, özellikleri ile de beğeniliyor.

Aeron Boğaziçi Konutları özellikleri neler?

Bodrum - Milas yolunda yer alan Aeron Boğaziçi Konutları, içerisinde bulundurduğu uzun yüzme havuzları, peyzaj alanları ile dikkatleri çekiyor. Aynı zamanda Aeron Boğaziçi Konutları, sauna ve hamamları ile de etkin bir gün geçirmenizi sağlıyor. Basketbol ve futbol sahaları ile de Aeron Konutları, unutulmaz anların ev sahibi oluyor.

"Aeron Boğaziçi Konutları'nın temeli atıldı" Yorumlar

"Aeron Boğaziçi Konutları'nın temeli atıldı" Benzer Haberler


Aeron Boğaziçi Konutları'nın temeli atıldı

Aeron Boğaziçi Konutları'nın temeli atıldı

Bodrum - Milas yolunun en güzel yerinde yer alacak olan Aeron Boğaziçi Konutları'nın temeli sonunda atıldı.. Aeron Boğaziçi Konutları'nın temeli atıldı

Aeron Boğaziçi Konutları'nda ev sahibi olmak isteyenlere 7 kampanya!

Aeron Boğaziçi Konutları'nda ev sahibi olmak isteyenlere 7 kampanya!

Herkesin kolay bir şekilde ev sahibi olabilmesi için muhteşem fırsatlar sunan Aeron Boğaziçi Konutları sizleri de yeni tanıtım ofislerine bekliyor.