Aeron Boğaziçi Konutları'nda ev sahibi olmak isteyenlere 7 kampanya!

Aeron Boğaziçi Konutları'nda ev sahibi olmak isteyenlere 7 kampanya!

Herkesin kolay bir şekilde ev sahibi olabilmesi için muhteşem fırsatlar sunan Aeron Boğaziçi Konutları sizleri de yeni tanıtım ofislerine bekliyor.

Her geçen gün birbirinden yeni projelerin yer aldığı Bodrum'da bu yıla özel yeni bir konut dikkatleri çekiyor. Pek çok kişi tarafından büyük bir merakla beklenen ve uzun zamandır da yeni bir adımın atılmasını bekleyen Aeron Boğaziçi Konutları, herkes Bodrum'da rahat etsin ve muhteşem bir evin sahibi olsun diye 7 ayrı kampanya gerçekleştiriyor.

 

Bodrum'un en güzel evlerini inşa eden ve bu açıdan da herkesin dikkatini çeken Aeron Boğaziçi Konutları farklılık oluşturacak yeni adımların da atılmasını sağlıyor. 7 ayrı kampanyası ile herkesin bütçesine uygun bir ev fırsatını sunan Aeron Boğaziçi Konutları, bu anlamda da beğenileri kazanıyor.

 

1+1 daireler 160 bin TL, 2+1 dubleks daireler ise 300 bin TL’den satışa sunan Aeron Boğaziçi Konutları, Bodrum'da yazlık sahibi olmak isteyenlere 3 ayrı ödeme seçeneği sunuyor.

 

Aeron Boğaziçi Konutları kampanyaları neler?

 

120 ay vade uygulanan planda ister peşinatsız ve ara ödemesiz ister yüzde 25 peşinatlı ister yüzde 50 peşinatlı ödeme seçenekleri bulunuyor. Aynı zamanda ev tesliminde toplu ödeme yapılan 30 ay vadeli ödeme planı opsiyonu da sunuluyor. 30 ay vade sunulan teslimde ödemeli planda da yine peşinatsız, yüzde 25 peşin ve yüzde 50 peşin ödeme seçenekleri bulunuyor.

 

Kredi çekmek istemeyenler ise 100 bin TL peşinat verdikten sonra 5 yıl 800 TL, 4 yıl 860 TL ve son yıl 893 TL taksit ödeyerek 1+1 daire ya da 200 bin TL peşinat ile 5 yıl 1.500 TL, 4 yıl 1.800 TL ve son yıl 1.966 TL taksit ödeyerek 2+1 dubleks daire sahibi olabiliyor.

Etiketler : Konut Projeleri   Areon Boğaziçi Evleri Fiyatları   Areon Boğaziçi Evleri