APG İnşaat Kartal Rota Mavi

truck

İstanbul'un yükselen semti Kartal'a bir yeni proje daha gelmeye devam ediyor. Bu yılın göz kamaştıran yeni projesi Kartal Rota Mavi hayat kurtarıyor.

İstanbul Anadolu Yakası'nın en güvenilir bölgelerinden biri olan ve her geçen gün birbirinden farklı konularla gündeme gelen Kartal, her geçen gün biraz daha yaşanabilir bir alan olarak karşımıza çıkıyor. Uzun zamandır bir çok kişi tarafından büyük bir merakla beklenen yeni projelerin de adresi olmaya devam eden Kartal, kendisine bağlı bulunan Kartal Rota Mavi'ye de ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz yıllarda itibaren hayat bulan ve herkes tarafından da oldukça beğenilen Kartal Rota Mavi sonunda satışa çıkarılıyor. 26 Eylül'de yapılan lansman ile açılan Kartal Rota Mavi, bir çok kişiye özel girişimde bulunmaya da devam ediyor. Satışları başlayan Kartal Rota Mavi, Yakacık'ta denize sıfır bir alanda lokasyon olarak güzel bir bölgede yer almaya devam ediyor.

Kartal Rota Mavi Projesi

APG İnşaat tarafından yapımına başlanan ve ardından da kısa bir süre içinde yapımı bitirilen Kartal Rota Mavi, lokasyon olarak İstanbul'un en merkezi yerlerinden birinde bulunuyor. Yaşam alanları ile birlikte bir çok kişiye hitap eden Kartal Rota Mavi, bu anlamda herkesin de dikkatini çekmeye ve yeni adımların da atılmasını sağlamaya yardımcı oluyor.

Yapılan lansman ile fiyatları da belirlenen Kartal Rota Mavi, cebe hitap ettiği için genel anlamda herkesin de tercihleri arasında yer almaya devam ediyor.

Kartal Rota Mavi Teslim Tarihi Ne Zaman?

Uzun zamandır merakla beklenen Kartal Rota Mavi'nin lansmanının yapılmasının ardından konut satışlarının da başladığı kaydediliyor. Anahtar teslim sürecinin başlamasının ardından pek çok kişi rahat bir adım atarak, kolay bir şekilde yeni evine sahip olabiliyor.

Kartal Rota Mavi Fiyatları ve Fiyat Listesi

Bir çok projeye göre hızlı bir şekilde yapımı bitirilen ve bu anlamda da herkesin dikkatini çeken Kartal Rota Mavi, fiyatları ile de yüzleri güldürüyor. Çok uygun fiyatlardan satışa başlayan ve denize sıfır daireleri ile hayatınıza renk katan Kartal Rota Mavi'nin fiyatları 302 bin liradan başlıyor.

1+1, 2+1, 3+1 fiyatları değişim gösteren ve manzarasına göre de fiyat biçilen Kartal Rota Mavi, herkesin genel olarak ilk tercihleri arasında yer almaya devam ediyor.

Kartal Rota Mavi İletişim Bilgileri ve Kartal Rota Mavi Nerede

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen ve bu anlamda da herkesin heyecanınına ortak olan Kartal Rota Mavi'nin adres bilgileri de merakla bekleniyor. Konu ile alakalı olarak adres bilgilerini yayınlayan APG İnşaat herkesi de satış ve tanıtım ofislerine bekliyor. İşte merak edilen Kartal Rota Mavi adres bilgileri:

Adres: Çarşı Mahallesi Panorama Sokak No:18 Yakacık – Kartal / İstanbul
Tel: 444 28 78
Web: www.rotamavi.com

Kartal Rota Mavi Özellikleri

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen Kartal Rota Mavi'nin özellikleri de dikkatleri çekiyor. Bir çok kişi tarafından büyük bir heyecanla beklenen Kartal Rota Mavi genel olarak yüze havuzu, spor salonu ve peyzaj alanlar ile dikkat çekiyor.

"APG İnşaat Kartal Rota Mavi" Yorumlar

"APG İnşaat Kartal Rota Mavi" Benzer Haberler


Özkartallar Bumerang Kartal Projesi Ocak'ta Satışa Çıkıyor

Özkartallar Bumerang Kartal Projesi Ocak'ta Satışa Çıkıyor

Özkartallar A.Ş. grubunun yatırımı ile inşa edilen ve Anadolu Adalet Sarayı'nın tam karşısında yer alan Bumerang Kartal projesi E-5 yolu üzerinde ve metro durağına yürüme mesafesinde konumlandırılıyor. Tasarımı AE Mimarlık tarafından yapılan Bumerang Kartal, eski İshakoğlu Boya Fabrikası'nın arsası üzerinde bir dönüşüm projesi olarak hayata geçiriliyor. APG İnşaat Kartal Rota Mavi

Optimum IQ Kartal Temelleri Mart Ayında Atılacak!

Optimum IQ Kartal Temelleri Mart Ayında Atılacak!

E-5 Yakacık Yolu üzerinde bulunmakta olan Optimum IQ Kartal projesi, 21 katlı tek bloktan oluşuyor. Toplam olarak 110 daireyi bünyesinde bulunduran proje, 1+1'den 3+1'e kadar uzanan daire tiplemeleriyle alıcısının karşısına çıkmakta.

Helenium Serisinin En İyisi,

Helenium Serisinin En İyisi, "Helenium Sky Suite" Kartal'da Yükseliyor!

APG İnşaat Kartal Rota Mavi. Sky Süite Kartal'da yükseliyor. İstanbul'un hızla değerlenmekte olduğu bölge Kartal'da konut sektöründe olan hareketlilik tüm hızıyla devam etmekte. Bölge yapılan yatırımlar neticesinde olağan değerine değer katıyor ve yeni yatırımlara doymuyor.

Kiler GYO Referans Kartal Panora

Kiler GYO Referans Kartal Panora

İstanbul'un en gözde semtleri arasında yerini almaya hazırlanan Referans Kartal Panora, lokasyon olarak göz doldurmaya devam ediyor.. APG İnşaat Kartal Rota Mavi

Propa Vista Projesi Kartal - Pendik - Tavşantepe Metrosuyla Değerleniyor!

Propa Vista Projesi Kartal - Pendik - Tavşantepe Metrosuyla Değerleniyor!

Kartal - Tavşantepe metro hattı, bölge üzerinde yer almakta olan projelere ilgiyi artırmış durumda. Kartal - Tavşantepe metro hattında bulunmakta olan Yakacık metro durağına 10 metre mesafede konumlanan Propa Vista projesi de konumu itibariyle konut yatırımı yapacak olanlar için en cazip projelerin en başında bulunuyor.

Kartal Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projesi Kapsamında En İddialı Belediye!

Kartal Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projesi Kapsamında En İddialı Belediye!

Kartal Belediyesi, 2009 yılından günümüze kadar gerçekleştirmiş olduğu birçok belediyeye örnek olan deprem dönüşüm, yerinde dönüşüm ve kentsel dönüşüm çalışmalarına hızlarını hiç kesmeden devam ediyor.. APG İnşaat Kartal Rota Mavi

APG İnşaat Kartal Rota Mavi

APG İnşaat Kartal Rota Mavi

İstanbul'un yükselen semti Kartal'a bir yeni proje daha gelmeye devam ediyor. Bu yılın göz kamaştıran yeni projesi Kartal Rota Mavi hayat kurtarıyor.

Kartal'a Propa Vista Geliyor Yaşam Değişiyor

Kartal'a Propa Vista Geliyor Yaşam Değişiyor

Propa Vista projesiyle Anadolu Yakası’na ilk kez “kullan - öde” sistemi geliyor. Markalı konut sektöründe "Limited Edition" konseptiyle projeler geliştiren Propa, Metro ve E-5’e doğrudan bağlantıya sahip Propa Vista projesinde, ön lansman 7 Ekim tarihinde başlıyor.