APG İnşaat Kartal Rota Mavi

truck

İstanbul'un yükselen semti Kartal'a bir yeni proje daha gelmeye devam ediyor. Bu yılın göz kamaştıran yeni projesi Kartal Rota Mavi hayat kurtarıyor.

İstanbul Anadolu Yakası'nın en güvenilir bölgelerinden biri olan ve her geçen gün birbirinden farklı konularla gündeme gelen Kartal, her geçen gün biraz daha yaşanabilir bir alan olarak karşımıza çıkıyor. Uzun zamandır bir çok kişi tarafından büyük bir merakla beklenen yeni projelerin de adresi olmaya devam eden Kartal, kendisine bağlı bulunan Kartal Rota Mavi'ye de ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz yıllarda itibaren hayat bulan ve herkes tarafından da oldukça beğenilen Kartal Rota Mavi sonunda satışa çıkarılıyor. 26 Eylül'de yapılan lansman ile açılan Kartal Rota Mavi, bir çok kişiye özel girişimde bulunmaya da devam ediyor. Satışları başlayan Kartal Rota Mavi, Yakacık'ta denize sıfır bir alanda lokasyon olarak güzel bir bölgede yer almaya devam ediyor.

Kartal Rota Mavi Projesi

APG İnşaat tarafından yapımına başlanan ve ardından da kısa bir süre içinde yapımı bitirilen Kartal Rota Mavi, lokasyon olarak İstanbul'un en merkezi yerlerinden birinde bulunuyor. Yaşam alanları ile birlikte bir çok kişiye hitap eden Kartal Rota Mavi, bu anlamda herkesin de dikkatini çekmeye ve yeni adımların da atılmasını sağlamaya yardımcı oluyor.

Yapılan lansman ile fiyatları da belirlenen Kartal Rota Mavi, cebe hitap ettiği için genel anlamda herkesin de tercihleri arasında yer almaya devam ediyor.

Kartal Rota Mavi Teslim Tarihi Ne Zaman?

Uzun zamandır merakla beklenen Kartal Rota Mavi'nin lansmanının yapılmasının ardından konut satışlarının da başladığı kaydediliyor. Anahtar teslim sürecinin başlamasının ardından pek çok kişi rahat bir adım atarak, kolay bir şekilde yeni evine sahip olabiliyor.

Kartal Rota Mavi Fiyatları ve Fiyat Listesi

Bir çok projeye göre hızlı bir şekilde yapımı bitirilen ve bu anlamda da herkesin dikkatini çeken Kartal Rota Mavi, fiyatları ile de yüzleri güldürüyor. Çok uygun fiyatlardan satışa başlayan ve denize sıfır daireleri ile hayatınıza renk katan Kartal Rota Mavi'nin fiyatları 302 bin liradan başlıyor.

1+1, 2+1, 3+1 fiyatları değişim gösteren ve manzarasına göre de fiyat biçilen Kartal Rota Mavi, herkesin genel olarak ilk tercihleri arasında yer almaya devam ediyor.

Kartal Rota Mavi İletişim Bilgileri ve Kartal Rota Mavi Nerede

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen ve bu anlamda da herkesin heyecanınına ortak olan Kartal Rota Mavi'nin adres bilgileri de merakla bekleniyor. Konu ile alakalı olarak adres bilgilerini yayınlayan APG İnşaat herkesi de satış ve tanıtım ofislerine bekliyor. İşte merak edilen Kartal Rota Mavi adres bilgileri:

Adres: Çarşı Mahallesi Panorama Sokak No:18 Yakacık – Kartal / İstanbul
Tel: 444 28 78
Web: www.rotamavi.com

Kartal Rota Mavi Özellikleri

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen Kartal Rota Mavi'nin özellikleri de dikkatleri çekiyor. Bir çok kişi tarafından büyük bir heyecanla beklenen Kartal Rota Mavi genel olarak yüze havuzu, spor salonu ve peyzaj alanlar ile dikkat çekiyor.

"APG İnşaat Kartal Rota Mavi" Yorumlar

"APG İnşaat Kartal Rota Mavi" Benzer Haberler


Artaş İnşaat 3 bin Konut Yapıyor!

Artaş İnşaat 3 bin Konut Yapıyor!

İstanbul sınırları içerisinde güncel olarak 5 adet projesi devam etmekte olan Artaş İnşaat, gelecek yıl içerisinde 5 yeni proje için start vereceklerini açıkladı. Start verilecek olan bu projelerde 3.000'i aşkmış bir sayıda konut bulunacağı ileten Artaş İnşaat, 10 proje için toplamda 2.800.000 metrekare alan üzerinde çalıştıklarını belirtti.. APG İnşaat Kartal Rota Mavi

İnşaat Demiri 2018 Fiyatları

İnşaat Demiri 2018 Fiyatları

Ülkemiz çapında sürekli olarak gelişmekte olan inşaat sektörüne bağlı olarak inşaat malzemeleri piyasası da gelişmeye devam etmektedir. İnşaat yapı malzemelerinin en önemlilerinden biri olan inşaat demiri ise piyasalarda sürekli değişkenlikler gösteren bir malzemedir. Günümüzde inşaat demirlerinin hangi bölgede ne kadar fiyata satıldığını ve 2017 yılı içerisinde nasıl olacağını belirten bir haber hazırladık. Ayrıntılar haberimizde…

İnşaat Sektörünün Devlerinin 2018 Planları

İnşaat Sektörünün Devlerinin 2018 Planları

APG İnşaat Kartal Rota Mavi. Güncel olarak geçmiş olacağımız 2016 yılında iç ve dış problemlere, her türlü zorluğa göğüs geren inşaat sektörü, gelecek yıl için kollarını sıvadı. İnşaatçılar, devam etmekte olan projelerinin yanında yeni projeler üretme içinde çok sıkı çalışmalar içerisine girdiler.

Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

Yeni Yapı’nın İstanbul Bağcılar ilçesi, Yüzyıl Mahallesi Mevkinde hayata geçireceği konut projesiyle ilgili Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) için süreç devam ediyor. Oturma alanı ve ticari alanlarında yer alacağı projenin yatırım bedeli 46 milyon 526 bin 220 lira olarak belirlendi. Karma proje olarak hayata geçirilecek Bağcılar toplu konut projesi her ihtiyaca uygun yapıların yer alacağı şekilde tasarlandı.. APG İnşaat Kartal Rota Mavi

İnşaat Sektörü İçin Çalıştay Düzenlendi!

İnşaat Sektörü İçin Çalıştay Düzenlendi!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON) tarafından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) merkezinde düzenlenmiş olan "İnşaat Sektörü Çalıştayı"na katılımını gerçekleştirdi.

İnşaat Sektöründe Hedefler 2018 Yılında Kentsel Dönüşümü Gösteriyor!

İnşaat Sektöründe Hedefler 2018 Yılında Kentsel Dönüşümü Gösteriyor!

İnşaat Müteahhitleri Federasyonu Genel Başkan Vekili ve Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Deniz Karataş, Konut sektöründe gelecek yıl hedefleri arasında en büyük hedefin kentsel dönüşüm olduğunu aktardı. Karataş, gelecek yıldaki çok büyük bir şekilde büyüme katetme beklentisi olarak her sene %2-3 olan büyüme hedefinin bu sene %5-6'yı beklediklerini aktardı.. APG İnşaat Kartal Rota Mavi

Hasanoğlu İnşaat 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

Hasanoğlu İnşaat 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

Hasanoğlu İnşaat; BanuEvleri Ispartakule 2'de 220 dairelik ve BanuEvleri Ispartakule 3'de 74 dairelik projeleriyle, Emlak Konut GYO liderliğinde başlatılmış olan 240 ay vade kampanyasına katılım gerçekleştirdiğini belirtti.

Akkülah İnşaat Karaman'a Proje Yapıyor!

Akkülah İnşaat Karaman'a Proje Yapıyor! "Turkuaz City"

Akkülah İnşaat, Karaman üzerinde 33.000 metrekare alan üstünde yapacak olduğu Turkuaz City adını verdiği projesi kapsamında zengin sosyal donatılarla beraber inşa edilecek. Akkülah, 500 dairelik Turkuaz City projesiyle estetik ve mimari açıdan Karaman'a büyük bir vizyon kazandıracak.