5. Levent'te son durum nedir?

truck

Yeni projelerin başında gelen 5. Levent'te son durum gelişmeleri neler?. Detaylar haberimizde...

5. Levent'in en gözde projeleri yine basında yer almaya devam ediyor. İstanbul'un en merkezi bölgeleri arasında yer alan Levent'te her geçen gün büyüyen ve gelişen plazalar iş yükünü karşılamıyor. Bu anlamda büyük sorunların meydana gelmesi ile yeni projelerin de ortaya çıkması herkesin de bu lokasyona gözlerini çevirmesine neden oluyor.

Her geçen gün daha da büyüyen Levent'in 5. etabı için beklenen açılış da sonunda yapıldı. Yeni iş merkezlerinin de ana lokasyonu olmaya aday 5. Levent'te bir çok kişi de yer alacak. Pek çok ev ve iş yeri projesinin yer alacağı 5. Levent'te birbirinden farklı adımların da atılacak olması, yeni girişimcileri de umutlandırıyor.

KİPTAŞ ile bir çok konut inşa edilecek!

Uzun zamandır merakla beklenen projeler arasında yer alan 5. Levent, KİPTAŞ ile kalkınacak. KİPTAŞ ile birlikte inşa edilen konutlar bölgede ihtiyacı olanlara da büyük bir yardım sunacak. Bu sayede herkesin daha rahat adımlar atması için yeni girişimlerin de adresi olacak olan 5. Levent, hem iş hem de yaşam merkezi olacak. Levent bölgesinin büyümesi ile birlikte pek çok kişi de iş merkezini Levent'e taşıyarak daha etkin ve hızlı bir şekilde hizmet verebilecek.

"5. Levent'te son durum nedir?" Yorumlar

"5. Levent'te son durum nedir?" Benzer Haberler


5. Levent'te son durum nedir?

5. Levent'te son durum nedir?

Yeni projelerin başında gelen 5. Levent'te son durum gelişmeleri neler?. Detaylar haberimizde.... 5. Levent'te son durum nedir?

5. Levent Teslim Tarihi Aralık 2018

5. Levent Teslim Tarihi Aralık 2018

5.Levent projesi, Torunlar GYO aracılığıyla İstanbul'a bağlı Avrupa Yakası'nın üzerinde olan ilçelerden Eyüp'de Alibeyköy kavşağı dahilinde yükseliyor. 5.levent 17 ayrı bloktan ve 2 ayrı mahalleden oluşuyor.

5. Levent

5. Levent

5. Levent'te son durum nedir?. İnşaat sektöründe 30 yılı aşkın tecrübesiyle Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve KİPTAŞ ortaklığı ile yaptırılan 5. Levent projesinin ilk etabında yaşam başladı. 5. Levent TEM otoyolu üzerinde, Alibeyköy kavşağında konumlanmış durumdadır.

Bireysel Leventlilik İle Tapu Gibi Emeklilik Levent Life'da

Bireysel Leventlilik İle Tapu Gibi Emeklilik Levent Life'da

Levent Life Office bloğunda metrekare birim kirası 35 dolar olarak belirlendi. En küçük ofisin yatırımcısına kira getirisinin 2 bin dolar üzerinde olması beklentiler arasında. Levent Life Residence 2'de en küçük rezidans tipi 1+1'lerin kira getirisininde 4 bin TL’den başlaması öngörülüyor.. 5. Levent'te son durum nedir?

İstanbul'un Merkez İlçeleri Levent ve Etiler'de Kentsel Dönüşüm Projeleri Hız Kazandı!

İstanbul'un Merkez İlçeleri Levent ve Etiler'de Kentsel Dönüşüm Projeleri Hız Kazandı!

İstanbul'un kalbi olarak bilinen ilçeleri Levent ve Etiler üzerinde kentsel dönüşüm projeleri çok büyük bir hız ve yarış içerisine girmiş durumda. Etiler ve Levent'te yeni inşa edilmekte olan ve gelişimi yapılan projeleri sizler için derleyip haberimizde yayınlıyoruz. Detaylar için okumaya devam edin...

5. Levent Fiyatları

5. Levent Fiyatları

İstanbul’un prestijli bölgelerinden biri olan Eyüp’teki Alibeyköy civarında Torunlar GYO tarafından hayata geçirilen 5. Levent projesi kapsamında 4 bine yakın konut inşa ediliyor. Torunlar GYO imzasını taşıyan 5. Levent projesi kapsamında yer alan dairelerin satış fiyatları ise haberimizde ayrıntılı olarak yer almaktadır…. 5. Levent'te son durum nedir?

İstanbul'un En Yüksek Ofis Kiraları Levent'te Meydana Geliyor!

İstanbul'un En Yüksek Ofis Kiraları Levent'te Meydana Geliyor!

Propin, İstanbul Ofis Pazarı Genel Bakış 2017 İlk Çeyrek Raporu'nu kamuoyuna duyurdu. Rapor çerçevesinde bu yıl ilk çeyrek dönemi içerisinde en fazla kiranın talepler dahilinde yer aldığı yerin Levent olduğu belirtilenler arasında yer alıyor.