5. Levent'te son durum nedir?

Yeni projelerin başında gelen 5. Levent'te son durum gelişmeleri neler?. Detaylar haberimizde...

5. Levent'in en gözde projeleri yine basında yer almaya devam ediyor. İstanbul'un en merkezi bölgeleri arasında yer alan Levent'te her geçen gün büyüyen ve gelişen plazalar iş yükünü karşılamıyor. Bu anlamda büyük sorunların meydana gelmesi ile yeni projelerin de ortaya çıkması herkesin de bu lokasyona gözlerini çevirmesine neden oluyor.

 

Her geçen gün daha da büyüyen Levent'in 5. etabı için beklenen açılış da sonunda yapıldı. Yeni iş merkezlerinin de ana lokasyonu olmaya aday 5. Levent'te bir çok kişi de yer alacak. Pek çok ev ve iş yeri projesinin yer alacağı 5. Levent'te birbirinden farklı adımların da atılacak olması, yeni girişimcileri de umutlandırıyor.

 

KİPTAŞ ile bir çok konut inşa edilecek!

 

Uzun zamandır merakla beklenen projeler arasında yer alan 5. Levent, KİPTAŞ ile kalkınacak. KİPTAŞ ile birlikte inşa edilen konutlar bölgede ihtiyacı olanlara da büyük bir yardım sunacak. Bu sayede herkesin daha rahat adımlar atması için yeni girişimlerin de adresi olacak olan 5. Levent, hem iş hem de yaşam merkezi olacak. Levent bölgesinin büyümesi ile birlikte pek çok kişi de iş merkezini Levent'e taşıyarak daha etkin ve hızlı bir şekilde hizmet verebilecek.

Etiketler : Konut Projeleri   5.levent son durum