38. Cadde Projesinde Ön Talep Toplanmaya Başladı!

38. Cadde Projesinde Ön Talep Toplanmaya Başladı!
Editör: Zeynep Kaya Konut Projeleri 7 Haziran 2017
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

38. cadde projesi Kayseri’nin hızlı bir şekilde gelişim gösteren bölgesi Talas’ta yeni bir proje olarak hayata geçiriliyor. ERK Gyo imzasıyla hayata geçirilen projeye 38. Cadde ismi verildi. Konut sayısının henüz açıklanmadığı projede, ticari alanların ve mağazaların yer alacağı belirtiliyor. 38. Cadde projesi hayallerinizdeki dairenin sahibi olmak için işinde tam anlamıyla profesyonel olaak çalışan ve harikalar yaratan İKON Proje mimarlığıyla birlikte hayata geçiriliyor.

Şehir Merkezi’ne ve Talas’a çok yakın bir lokasyonda yer edinen 38.cadde projesi iç avlusunda çok sayıda donatıya yer veriyor. Çocukların sıkılmaması adına projenin dahiline bir adet futbol sahası, bir adet basketbol sahası, 2 tane büyük mega park ve bisiklet yolu konumlandıran ERK GYO, Bir arada ders çalışabilmelerini amaç edinerek proje geneline bir kütüphane ekleyerek Türkiye üzerinde bu uygulamayı yapan sayılı projeler arasına ismini Kayseri’den yazdırmış oldu.

Lüks konut projelerinin çok sayıda yer almadığı Kayseri’de inşa edilen 38. Cadde projesi, çok sayıda konut ve ticaret merkezi barındırıyor. Projeden konut almayı düşünenler acele etmeli çünkü ön talep döneminde patlama yaşayan 38.caddenin satışları çok çabuk bitebilir. Lansman tarihi henüz açıklanmayan 38. cadde projesinin lansman tarihi açıklandığı an itibarıyla sizlere bilgi aktarımında bulunacağız.

38.Cadde, Tramvay durağına sadece 2 dakika, Merkez’e 5 dakika, Hastanelere 10 – 15 dakika uzaklıkta yer alırken, Talas’ın en değerli bölgesinde inşa ediliyor. Tramvayla çok kolay bir şekilde ulaşım sağlanan projede zaman sıkıntınız olmayacak.

Çok sayıda sosyal donatının boy gösterdiği projede sadece çocuklara yönelik sosyal donatı alanları değil, yetişkinlere yönelik fitness salonu, buhar ve sauna odası (ahşap) yer alıyor. Aynı zamanda yürüyüş ve koşu alanları bulunan projede dinlenmek için ise çiçeklerin ve göletin merkezinde çok sayıda bank kendini gösteriyor. 

38. Cadde Projesinde Ön Talep Toplanmaya Başladı!

38. Cadde Projesinde Ön Talep Toplanmaya Başladı!

38. Cadde Projesinde Ön Talep Toplanmaya Başladı!

38. Cadde Projesinde Ön Talep Toplanmaya Başladı!

Kaynak : Kayseri Haber – https://www.kayserihaber.com/erk-gyo-38-cadde-projesinde-on-talep-toplamaya-basladi-iste-ornek-daire-ve-planlar/Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com