3. Havalimanı Konut Projeleri

truck

Gayrimenkule yatırım yapmayı düşünen, ancak bölge konusunda henüz bir karara varamayan yatırımcılar için, kısa vadede yatırımcısına yüksek getiri sağlayacak konut projelerini sizler için derledik. 3. Havalimanı inşaatına komşu ilçelerde yükselen projeleri bazılarını inceleme fırsatını bulabileceksiniz.

İstanbul’da Arnavutköy, Göktürk ve Çatalca yollarının birleştiği noktada inşa edilmeye başlanan üçüncü havalimanı, bölgenin etrafında yer alan ilçelerdeki gayrimenkul fiyatlarının birden bire yükselmesine neden oldu. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen inşaat firmaları da elini çabuk tutup, havalimanının açılışı gerçekleşmeden konut projelerini yakın bölgelerde inşa etmeye başladı.

Gayrimenkule yatırım yapmayı düşünen, ancak bölge konusunda henüz bir karara varamayan yatırımcılar için, kısa vadede yatırımcısına yüksek getiri sağlayacak konut projelerini sizler için derledik. 3. Havalimanı inşaatına komşu ilçelerde yükselen projelerden bazıları;

Asaf İş Adi Ortaklığı tarafından “Başka bir İstanbul" sloganıyla yola çıkan 3. İstanbul;
projesin ilk etabında daireler tükenmiş durumda. İkinci etabındaki daireleri satışa çıkarılan 3. İstanbul’da en düşük konutun fiyatı 473 bin TL’den başlıyor. Başakşehir’in en büyük projesi olma özelliğini taşıyan, 3. Köprü ve 3. Havalimanı'na olan yakınlığıyla dikkat çeken projenin çevresinde inşa edilmesi planlanan projeler değerini daha da artırıyor. Taksim Meydanı'nın yaklaşık 2 katı büyüklüğünde tasarlanan Kent Meydanı inşasının tamamlanması ile yatırımcıların gözdesi olmaya aday.

3. Havalimanı Konut Projeleri


Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından Başakşehir’de hayata geçirilen Nidapark Başakşehir projesi;
Avrupa Yakası'nın en fazla yatırım yapılan ve her geçen gün daha da değerlenen bölgelerinden biri olan Başakşehir'de hayata geçirilen Nidapark’ta konutların %95’i satılmış durumda. Daire teslimlerinin 2017 yılı Ekim ayında yapılması planlanan proje, 5 blokta 384 adet konuttan oluşuyor. Atatürk Havalimanı ile 3. havalimanının tam ortasında yer alan Nidapark, ulaşım konusunda çevre yoluna direk bağlantısı bulunan, metro ve toplu taşımaya yakınlığı ile gözde yatırım merkezlerinden olmaya aday. Dairelerin büyüklüğü 88 ile 314 metrekare arasında olan projenin fiyatları da 855 binden başlıyor.

3. Havalimanı Konut Projeleri

Mesa İnşaat ve Nurol İnşaat tarafından Büyükçekmece'de inşa edilen Yeşilyaka projesi;
Dairelerin teslimleri Ekim 2017’de başlayacak. Satışları devam eden proje de konutlar 5+2 şeklinde villa olarak tasarlanmış. Yeşilyaka projesi, Türkiye'nin ilk Designer Outlet'i olan Luxury Designer Outlet ile 3. Havalimanına komşu konumda yükseliyor.

3. Havalimanı Konut Projeleri


Mika İnşaat tarafından İstanbul'un en yeşil bölgelerinden Kemerburgaz'da yükselen Mika Naturalist projesi;
Daireleri orman manzarasına karşı yükselen projenin teslimlerinin yüzde 70’i yılbaşına kadar yapılıyor olacak. Kira getirisinin 2 bin TL’den başlayacağı söylenen Mika Naturalist’te en düşük fiyatlar 625 bin TL’den başlıyor. 3. Havalimanı'nın yanı sıra 3. köprüye de olan yakınlığı ile yatırımcılarına büyük avantaj sağlayacağı düşünülüyor.

3. Havalimanı Konut Projeleri

"3. Havalimanı Konut Projeleri" Yorumlar

"3. Havalimanı Konut Projeleri" Benzer Haberler


Atatürk Havalimanı Kapanıyor mu?

Atatürk Havalimanı Kapanıyor mu?

DHMİ Genel Müdürü Funda Ocak, Atatürk Havalimanı'na neler olacağına, gelecekde Atatürk Havalimanı'nın durumu hakkında bilgiler verdi. Atatürk Havalimanı Kapanıyor mu?. 3. Havalimanı Konut Projeleri

3. Köprü-3. Havalimanı-Halkalı Hızlı Tren Hattı İçin Yeşil Işık Yandı!

3. Köprü-3. Havalimanı-Halkalı Hızlı Tren Hattı İçin Yeşil Işık Yandı!

3.Boğaz Köprüsü - 3. Havalimanı - Halkalı Demiryolu projesi toplam olarak 63.280 metrekare uzunluğa sahip olacak. İşte yeni tren projesinden detaylar sizlerle...

3. Havalimanı Konut Projeleri

3. Havalimanı Konut Projeleri

3. Havalimanı Konut Projeleri. Gayrimenkule yatırım yapmayı düşünen, ancak bölge konusunda henüz bir karara varamayan yatırımcılar için, kısa vadede yatırımcısına yüksek getiri sağlayacak konut projelerini sizler için derledik. 3. Havalimanı inşaatına komşu ilçelerde yükselen projeleri bazılarını inceleme fırsatını bulabileceksiniz.

İstanbul 3. Havalimanı Haritası

İstanbul 3. Havalimanı Haritası

İstanbul'un üçüncü havalimanı inşaatı, lokasyon olarak iki bölgeye de sınırı bulunun alanlar içerisinde yapılıyor olacak. İnşaat çalışmalarının devam ettiği, Karadeniz sahilinin Terkos gölüne yakın bulunan ve Arnavutköy, Göktürk ve Çatalca kavşağında yer alması planlanan havalimanı projesinin güzergahlarının hangi yollar ile bağlantısı bulunuyor? Önemli yatırım projesinin işte tüm detayları.... 3. Havalimanı Konut Projeleri

Beklenen Rize-Artvin Havalimanı İhalesi

Beklenen Rize-Artvin Havalimanı İhalesi

Dünyanın üçüncü, Türkiye'nin ikinci deniz üzerine yapılacak havalimanı olan Rize-Artvin Havalimanı için düzenlenen ihalede 11 firma teklif sundu.

3. Havalimanı Metro İhalesinde Karara Varıldı

3. Havalimanı Metro İhalesinde Karara Varıldı

7 Haziran 2014'te temeli atılarak başlanan 3’üncü Havalimanı hattı ile yılda yaklaşık 100 milyon yolcuya hizmet verilmesi bekleniyor. Beklenti gerçekleşirse, 3. Havalimanı metrosu, yıllık yaklaşık 94 milyon yolcuya hizmet veren Atlanta Uluslararası Havalimanı’nı geçerek en yüksek kapasiteli havalimanı olacak.. 3. Havalimanı Konut Projeleri

3.Köprü-3.Havalimanı-Halkalı Demiryolu Projesi'nde ÇED Süreci Başlamış Durumda!

3.Köprü-3.Havalimanı-Halkalı Demiryolu Projesi'nde ÇED Süreci Başlamış Durumda!

Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü aracılığıyla yapılacak olan 3.Köprü - 3.Havalimanı - Halkalı Hızlı Tren hattına yönelik ÇED Süreci başlatılıyor. 4.421.000.000 TL yatırımla yapılacak olan proje toplam 2 hat olarak planlandı.

Vezneciler-3.Havalimanı Metro Çalışmaları Başlamış Durumda!

Vezneciler-3.Havalimanı Metro Çalışmaları Başlamış Durumda!

Veznecilerden 3. Havalimanına kadar gidecek bir metro çalışması yapmış olduklarını aktaran İBB Başkanı Kadir Topbaş, Metronun itfaiyede ve Çarşamba'da istasyonunun bulunacağını ifade etti. Hırka-i Şerif ve Çarşamba'nın yolcularını alacak bir istasyon olacağına da değinen Topbaş, Ayvansaray'a ineceğine değindikten sonra Ayvansaray sonrasında Edirnekapı'dan çıkıp, Eyüp'ten geçip gidecek olduğunu aktardı.