3. Havalimanı Konut Projeleri

truck

Gayrimenkule yatırım yapmayı düşünen, ancak bölge konusunda henüz bir karara varamayan yatırımcılar için, kısa vadede yatırımcısına yüksek getiri sağlayacak konut projelerini sizler için derledik. 3. Havalimanı inşaatına komşu ilçelerde yükselen projeleri bazılarını inceleme fırsatını bulabileceksiniz.

İstanbul’da Arnavutköy, Göktürk ve Çatalca yollarının birleştiği noktada inşa edilmeye başlanan üçüncü havalimanı, bölgenin etrafında yer alan ilçelerdeki gayrimenkul fiyatlarının birden bire yükselmesine neden oldu. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen inşaat firmaları da elini çabuk tutup, havalimanının açılışı gerçekleşmeden konut projelerini yakın bölgelerde inşa etmeye başladı.

Gayrimenkule yatırım yapmayı düşünen, ancak bölge konusunda henüz bir karara varamayan yatırımcılar için, kısa vadede yatırımcısına yüksek getiri sağlayacak konut projelerini sizler için derledik. 3. Havalimanı inşaatına komşu ilçelerde yükselen projelerden bazıları;

Asaf İş Adi Ortaklığı tarafından “Başka bir İstanbul" sloganıyla yola çıkan 3. İstanbul;
projesin ilk etabında daireler tükenmiş durumda. İkinci etabındaki daireleri satışa çıkarılan 3. İstanbul’da en düşük konutun fiyatı 473 bin TL’den başlıyor. Başakşehir’in en büyük projesi olma özelliğini taşıyan, 3. Köprü ve 3. Havalimanı'na olan yakınlığıyla dikkat çeken projenin çevresinde inşa edilmesi planlanan projeler değerini daha da artırıyor. Taksim Meydanı'nın yaklaşık 2 katı büyüklüğünde tasarlanan Kent Meydanı inşasının tamamlanması ile yatırımcıların gözdesi olmaya aday.

3. Havalimanı Konut Projeleri


Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından Başakşehir’de hayata geçirilen Nidapark Başakşehir projesi;
Avrupa Yakası'nın en fazla yatırım yapılan ve her geçen gün daha da değerlenen bölgelerinden biri olan Başakşehir'de hayata geçirilen Nidapark’ta konutların %95’i satılmış durumda. Daire teslimlerinin 2017 yılı Ekim ayında yapılması planlanan proje, 5 blokta 384 adet konuttan oluşuyor. Atatürk Havalimanı ile 3. havalimanının tam ortasında yer alan Nidapark, ulaşım konusunda çevre yoluna direk bağlantısı bulunan, metro ve toplu taşımaya yakınlığı ile gözde yatırım merkezlerinden olmaya aday. Dairelerin büyüklüğü 88 ile 314 metrekare arasında olan projenin fiyatları da 855 binden başlıyor.

3. Havalimanı Konut Projeleri

Mesa İnşaat ve Nurol İnşaat tarafından Büyükçekmece'de inşa edilen Yeşilyaka projesi;
Dairelerin teslimleri Ekim 2017’de başlayacak. Satışları devam eden proje de konutlar 5+2 şeklinde villa olarak tasarlanmış. Yeşilyaka projesi, Türkiye'nin ilk Designer Outlet'i olan Luxury Designer Outlet ile 3. Havalimanına komşu konumda yükseliyor.

3. Havalimanı Konut Projeleri


Mika İnşaat tarafından İstanbul'un en yeşil bölgelerinden Kemerburgaz'da yükselen Mika Naturalist projesi;
Daireleri orman manzarasına karşı yükselen projenin teslimlerinin yüzde 70’i yılbaşına kadar yapılıyor olacak. Kira getirisinin 2 bin TL’den başlayacağı söylenen Mika Naturalist’te en düşük fiyatlar 625 bin TL’den başlıyor. 3. Havalimanı'nın yanı sıra 3. köprüye de olan yakınlığı ile yatırımcılarına büyük avantaj sağlayacağı düşünülüyor.

3. Havalimanı Konut Projeleri

"3. Havalimanı Konut Projeleri" Yorumlar

"3. Havalimanı Konut Projeleri" Benzer Haberler