216 Yapı Fenerbahçe Dalyan’da Lüks Proje İle Geliyor!

truck

25 Milyon dolarlık yatırım ile ön plana çıkarılan 216 Yapı Fenerbahçe Dalyan projesinde, yeni çalışmalar ön plana çıkmaya başladı.

25 Milyon dolarlık yatırım ile ön plana çıkarılan 216 Yapı Fenerbahçe Dalyan projesinde, yeni çalışmalar ön plana çıkmaya başladı. Yeni haberlere göre söz konusu projenin metrekare fiyatı 30 bin tl’nin üzerinde olacak. 216 Yapı Fenerbahçe Dalyan projesi Anadolu Yakasında yer alıyor ve lüks bir proje olarak çıkıyor karşımıza.

12,000 Metrekare inşaat alanına yayılan proje iki blok halinde yükselecek. İki binadan biri 22 katlı, diğeri ise 7 katlı olacak. Projede toplamda 56 daire yer alacak ve bütün daireler özel olarak deniz manzaralı olacak. Ayrıca adalar da manzaralar arasında yer almış olacak. Her normal daireye 2 araçlık kapalı otopark verilecek.

Dubleks dairelere ve tam kat dairelere ise 4 araçlık kapalı otoparklar sunulacak. Aynı zamanda fitness merkezi, yüzme havuzu, sauna gibi detaylar da yer alacak 216 Yapı Fenerbahçe Dalyan projesinde.

Sahile 100 metre mesafede yer alan projenin temelleri 2017 tarihinin başında atılacak. Ayrıca 18 ay içerisinde de teslim edilmesi planlanıyor. Bu yüzden metrekare fiyatının 30 Bin TL üzerinde olacağı konuşuluyor şu an için.

Proje ile ilgili ve 216 Yapı Fenerbahçe Dalyan çalışmaları ile ilgili güncel bilgiler için haberlerimizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

216 Bahar Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
216 Bahar İletişim Bilgileri
Web : http://www.216bahar.com/
Telefon : 444 4 216
Adres : Hilmi Paşa Caddesi Kozyatağı-Kadıköy/İstanbul

"216 Yapı Fenerbahçe Dalyan’da Lüks Proje İle Geliyor!" Yorumlar

"216 Yapı Fenerbahçe Dalyan’da Lüks Proje İle Geliyor!" Benzer Haberler


İstoç Yapı Kooperatifi YT Blok İhalesi 9 Ocak'ta Yapılıyor

İstoç Yapı Kooperatifi YT Blok İhalesi 9 Ocak'ta Yapılıyor

İstoç Yapı Kooperatif’ine ait olan ve önemli özellikleri sahip, 2141 ada 8 parselde bulunan YT Blok’un kaba inşaatı için kapalı zarf usulü ile ihale yapılıyor olacak. Ulaşım ve konumu itibariyle iyi bir noktada bulunan 28 bin metrekarelik alanın ihalesi için tekliflerin en geç 9 Ocak 2017 Pazartesi günü saat 17:00'a kadar iletilmesi gerekiyor.. 216 Yapı Fenerbahçe Dalyan’da Lüks Proje İle Geliyor!

Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

Yeni Yapı’nın İstanbul Bağcılar ilçesi, Yüzyıl Mahallesi Mevkinde hayata geçireceği konut projesiyle ilgili Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) için süreç devam ediyor. Oturma alanı ve ticari alanlarında yer alacağı projenin yatırım bedeli 46 milyon 526 bin 220 lira olarak belirlendi. Karma proje olarak hayata geçirilecek Bağcılar toplu konut projesi her ihtiyaca uygun yapıların yer alacağı şekilde tasarlandı.

İnsay Yapı, Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da Kentsel Dönüşüme Başlıyor!

İnsay Yapı, Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da Kentsel Dönüşüme Başlıyor!

216 Yapı Fenerbahçe Dalyan’da Lüks Proje İle Geliyor!. Kısa zaman içerisinde adını çok fazla duymuş olduğumuz İnsay Yapı, 2016 yılı içerisinde tamamlamış olduğu projelerle tüm gözleri kendine çevirtiyor. İnsay Yapı, 2017 yılında Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da yapılması hedeflere katılan kentsel dönüşüm projesi kapsamında çalışmalarını bütün hızıyla devam ettirmekte.

Denge Yapı Denge Towers Sancaktepe

Denge Yapı Denge Towers Sancaktepe

Her geçen gün daha da büyüyen ve gelişen Sancaktepe'de yine göz kamaştıran bir yapı yükselmeye devam ediyor.. 216 Yapı Fenerbahçe Dalyan’da Lüks Proje İle Geliyor!

Metal Yapı Konut İstanbul Tower 205

Metal Yapı Konut İstanbul Tower 205

Bir çok kişi tarafından büyük merakla beklenen Metal Yapı'nın yeni projesi İstanbul Tower 205, özellikleri ile dudak uçuklatıyor.

Rams Yapı Marmarams

Rams Yapı Marmarams

İstanbul'un en iyi firmaları arasında yer alan Rams Yapı, güzel bir semt olan Esatpaşa'da beklenmedik bir projeyi hayata geçiriyor.. 216 Yapı Fenerbahçe Dalyan’da Lüks Proje İle Geliyor!

Lik Yapı ve İnşaat Güzelyalı Likoğlu Rezidans

Lik Yapı ve İnşaat Güzelyalı Likoğlu Rezidans

Uzun zamandır beklenen yeni projesi ile değer katan Lik Yapı ve İnşaat Mudanya'nın en beğenilen noktasına hayat vermeye devam ediyor.

Kumko Yapı yüzde 5 peşinat kampanyası ile ev sahibi olun!

Kumko Yapı yüzde 5 peşinat kampanyası ile ev sahibi olun!

Türkiye'nin en büyük inşaat şirketlerinden biri olan Kumko Yapı, yeni peşinat kampanyası ile göz kamaştırıyor.