2018 Trend Duşakabin Modelleri

truck

Son zamanların en moda banyo dekorasyon malzemesi olarak kullanılan duşakabinlerin işlevselliği de önemlidir. Hem görsel açıdan hem de kullanım açısından da muhteşem tasarımların üretildiği banyo malzemelerinin seçiminde kararsız kalanlar, derlediğimiz 2017 yılı duşakabin dekorasyon fikirlerine göz atabilirler.

Banyo dekorasyonunun olmazsa olmaz parçalarından birisidir duşakabinler. Özellikle de banyolar için ayrılan alanların küçük olduğu evlerde yerden tasarruf sağlamanıza yardımcı olan modeller, temizlik bakımından da hanımların işlerini kolaylaştırıyor. Gelişen teknoloji ile her zevke ve her alana uygun modelleri üreten firmaların 2017 yılı için hazırladığı duşakabin koleksiyonlarını sizler için araştırdık.

Son zamanların en moda banyo dekorasyon malzemesi olarak kullanılan duşakabinlerin işlevselliği de önemlidir. Klasik, modern, birinci sınıf ve ekonomik modeller olmak üzere çok çeşidi bulunan duşakabinlerin tercih aşamasında tabiki birçok kişi için öncelik bütçeye uygun olmasıdır. Hem görsel açıdan hem de kullanım açısından da muhteşem tasarımların üretildiği banyo malzemelerinin seçiminde kararsız kalanlar, derlediğimiz duşakabin dekorasyon fikirlerine göz atabilirler.

2017 Trend Duşakabin Modelleri

Günümüzde yeni inşa edilen dairelerin birçoğu küçük banyolara sahip olacak şekilde tasarlanıyor. Eski tasarım türlerinden olan küvetler bu tarz alanları daha dar göstereceği için alanın bir köşesine yerleştireceğiniz duşakabin ile yerden de tasarruf edebiliyorsunuz. Açık renkli malzemeden üretilen ve cam kapakları bulunan modelleri tercih ederek, basık bir hava estiren banyonuzda bu modeller sayesinde ferahlık katabilirsiniz. Duvar ve zemin döşemesinde farklı renk fayans ya da kaplamalar kullanarak değişik tasarımlar elde edebilirsiniz.

2017 Trend Duşakabin Modelleri

Geniş evlerde oturanlar ise daha fazla özellikle üretilen işlevsel duşakabin kullanımı bakımından oldukça şanslılar. Alan sıkıntıları olmadığı için kompact olarak üretilen duşakabin modelleri sayesinde banyolarını adeta küçük bir masaj odasına dönüştürebilmekteler. Teknoloji yakından takip etmeye çalışan üreticilerin 2017 yılına özel üretimlerinin birçoğunda buhar banyosu, masaj özellikli duş aparatları gibi aksesuarlara da yer verilmiş.

2017 Trend Duşakabin Modelleri

Modern bir banyo dekorasyona sahip olmadan önce ihtiyaçlarınızla bütçeniz arasında bir karşılaştırma yapmanızda fayda var. Sade tasarımlar her bütçeye hitap ederken, çok fonksiyonlu duşakabin modellerinde eklenen özelliklere göre maliyette artmakta. Birbirinden şık ve lüks olarak farklı kasa yapılarında tasarlanan ve birçok aksesuar ile desteklenen modellerden banyonuz için en uygun olanını tercih edip, içinizin ısındığı ortamlar yaratabilirsiniz. Renkli ve desenli kapakları sayesinde banyolarınızda bahar havası da estirebilirsiniz.

2017 Trend Duşakabin Modelleri

"2018 Trend Duşakabin Modelleri" Yorumlar

"2018 Trend Duşakabin Modelleri" Benzer Haberler


2018 Trend Duşakabin Modelleri

2018 Trend Duşakabin Modelleri

Son zamanların en moda banyo dekorasyon malzemesi olarak kullanılan duşakabinlerin işlevselliği de önemlidir. Hem görsel açıdan hem de kullanım açısından da muhteşem tasarımların üretildiği banyo malzemelerinin seçiminde kararsız kalanlar, derlediğimiz 2017 yılı duşakabin dekorasyon fikirlerine göz atabilirler.. 2018 Trend Duşakabin Modelleri

Evlerde yeni trend 3 boyutlu seramik modelleri

Evlerde yeni trend 3 boyutlu seramik modelleri

Fırat Kalkınma Ajansının desteğiyle dijital seramik baskı makinesi alan işletmeci, Malatya civarında son dönemde yaygınlaşan 3 boyutlu seramikleri odalara taşıyor.

Trend Mutfak Dolabı Modelleri

Trend Mutfak Dolabı Modelleri

2018 Trend Duşakabin Modelleri. Evlerimizin en çok kullanılan ve kullanışlı olması gereken kısmı olan mutfaklar için birbirinden güzel ve kullanışlı mutfak dolabı modellerini sizler için haberimizde bir araya getiriyoruz. Hangi tip mutfak yapısına sahip olursanız olun sizin için mükemmel mutfak dolabı modeli mutlaka vardır. Detaylar haberimizde…