15 Temmuz Hain Darbe Girişimi Mega Projelere Engel Olamadı!

truck

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, inşa edilen projelere yönelik birtakım açıklamalar yaptı. Arslan, darbe girişiminin hiçbir mega projeye etki yaratmadığını, aksine yatırımların bu süreçte hız kazandığını iletti.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Fetullahçı Terör Örgütü tarafından hain darbe girişiminin ardından ulaştırma sektöründe yapılan projelere yönelik birtakım açıklamalar yaptı.

Darbe girişiminin sonrasında 20 Ağustos 2016 tarihinde temeli atılan ve görkemli törenle çok sayıda kişinin katılım gerçekleştirdiği Çamlıca Kulesi ile İstanbul'un görüntüsüne engel olan ve genel dekorasyonunu bozan kulelerin kaldırılmasını amaç edindiklerini aktaran Arslan, ilk aşamada sadece bölgede TRT kulesinin yer alacağını ve İstanbul'da ikinci bir kule daha yapacak olduklarını iletti.

Arslan, Kuzey Marmara Otoyolu Projesi dahilinde İstanbul Boğazı'nda hayata geçirilen YSS Köprüsü'nün 26 Ağustos tarihinde hizmet vermeye başladığını ve dünyadaki en geniş köprü ünvanını aldığını hatırlatarak, köprünün toplam olarak 1.408 metre açıklığının ve artı olarak 2.164 metre toplam uzunluğunun bulunduğunu vurguladı. Aynı zamanda üzerinde raylı sistem barındıran dünyadaki en uzun köprü olduğunuda gururla söyledi.

İç Anadolu'yu Batı Karadeniz'le entegre eden Ilgaz 15 Temmuz İstiklal Tüneli'nin, 1.875 metre yüksekliği bulunan Ilgaz Dağı'nı dize getirdiğini ileten Arslan, birinin 5.370, diğerinin 5.391 metre yüksekliği bulunduğunu toplam olarak 2 tüpten meydana gelen tünelle özellikle kış aylarında trafik kazalarıyla gündeme gelen Ilgaz Dağı'nda ulaşımın çok daha hızlı ve güvenle sağlandığını iletti. 

"15 Temmuz Hain Darbe Girişimi Mega Projelere Engel Olamadı!" Yorumlar

"15 Temmuz Hain Darbe Girişimi Mega Projelere Engel Olamadı!" Benzer Haberler


Başkomutan emir verdi: İnin meydana! Sahip çıkın bayrağa! 15 Temmuz Darbe Marşı

Başkomutan emir verdi: İnin meydana! Sahip çıkın bayrağa! 15 Temmuz Darbe Marşı

15 Temmuz gecesi Aziz Millet'in kahramanca direnişini anlatan Demokrasi Marşı . 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi Mega Projelere Engel Olamadı!

Avrasya Tüneliyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Eş zamanlı Olarak Test Edildi!

Avrasya Tüneliyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Eş zamanlı Olarak Test Edildi!

Avrasya Tüneli'nde ilk giriş çıkışlar dün sabah saat 07:00 civarında başlamış bulunmakta. Gazeteci 2 şahıs 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nü ve Avrasya Tüneli'ni eş zamanlı olarak teste tabii tuttu.

15 Temmuz Şehitleri İçin Anıt İnşa Ediliyor

15 Temmuz Şehitleri İçin Anıt İnşa Ediliyor

15 Temmuz Hain Darbe Girişimi Mega Projelere Engel Olamadı!. 15 Temmuz şehitler köprüsünde inşa edilen şehitler abidesinin detaylarını anıtın mimarı olan Hilmi Şenalp anlattı. Anıtta 3 kemerde 249 şehidin adı bulunacak. Anıtın etrafında kuran okunup, dua edilebilecek ve anıtta 24 saat sela okunacak.

15 Temmuz Hain Darbe Girişimi Mega Projelere Engel Olamadı!

15 Temmuz Hain Darbe Girişimi Mega Projelere Engel Olamadı!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, inşa edilen projelere yönelik birtakım açıklamalar yaptı. Arslan, darbe girişiminin hiçbir mega projeye etki yaratmadığını, aksine yatırımların bu süreçte hız kazandığını iletti.. 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi Mega Projelere Engel Olamadı!

A101 5 Temmuz 2018 Aktüel Kataloğu  - Piranha Titan C Type In Dash Teyp

A101 5 Temmuz 2018 Aktüel Kataloğu - Piranha Titan C Type In Dash Teyp

5 Temmuz 2018. 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi Mega Projelere Engel Olamadı!